با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب نشانه شناسی ایموجی اثر مارسل دانسی

کتاب نشانه شناسی ایموجی

نویسنده:مارسل دانسیمترجم:محمدمهدی فتوحی رشیدیمحمدامین قاسمی پیربلوطیانتشارات:انتشارات دانشگاه امام صادق (ع)سال انتشار:۱۳۹۹تعداد صفحه‌ها:۳۱۸ صفحهدسته‌بندی:امتیاز:
۴.۴از ۵ رأیخواندن نظرات

سال انتشار۱۳۹۹

تعداد صفحه‌ها۳۱۸ صفحه

دسته‌بندی

معرفی کتاب نشانه شناسی ایموجی

کتاب  نشانه شناسی ایموجی یکی از کتب تخصصی انتشارات دانشگاه امام صادق (ع) برای دانشجویان و طلاب است.

دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در سال ۱۳۶۱ شمسی در تهران تاسیس شد. مؤسسان این دانشگاه پیش از پیروزی انقلاب اسلامی با درک شکاف موجود بین حوزه و دانشگاه در صدد تاسیس دانشگاهی بر‌آمدند که تلفیقی از دروس حوزه و دانشگاه را در خود داشته باشد.

در این دانشگاه نظام علمی دانشگاهی با تلفیقی از دروس معارف اسلامی و علوم متداول انسانی به همراه اجرای اصول تربیتی و اخلاقی حوزه‌های علمیه اجرایی گردید. در این نظام دانشجویان همزمان با تحصیل علوم اسلامی، علوم متداول انسانی را نیز می‌آموزند. تلاش مسؤولان دانشگاه نیز بر آن است که این دانشگاه صرفا یک محیط علمی نباشد بلکه جنبه‌های تربیتی نیز در آن لحاظ شود.

انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین ناشران دانشگاهی کشور به‌طور ویژه و تخصصی در حوزه‌های مطالعاتی بین‌رشته‌ای فعالیت می‌نماید.

این انتشارات به مثابه بازوی ترویجی دانشگاه اسلامی مرجع کشور، طی قریب به ۲۰ سال فعالیت در حوزه‌های علوم انسانی و اسلامی در راستای افق‌گشایی مرزهای دانشی و تاکنون توانسته است با قریب به ۱۰۰۰ عنوان اثر تألیفی، تنظیمی، تدوینی و ترجمه‌ای، پاسخگوی بخشی از نیاز روزافزون جامعه علمی کشور باشد.

کسب رتبه اول و برگزیده شدن در جشنواره‌های مختلف سبک زندگی، کتاب سال دانشگاهی، کتاب سال دانشجویی، کتاب سال ایران، کتاب سال بانوان، فارابی، کتاب مقاومت، کتاب فصل ج.ا.ایران، پژوهش فرهنگی سال ج.ا.ایران و دکترین مهدویت از جمله جوایز و افتخارات این انتشارات است.

انتشار بیش از ۴۰۰ عنوان کتب میان‌رشته‌ای در زمینه علوم انسانی ـ اسلامی، انتشارات دانشگاه‌ را یکی از پیشگامان تهیه و طبع این آثار در کشور به‌شمار می‌‌آورد. همچنین ایجاد ظرفیت تولید سالانه بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب نشر اولی و تحقق این ظرفیت در ادوار مختلف، انتشارات دانشگاه امام صادق (ع) را در رسته ناشران حرفه‌ای کشور قرار داده است.

علاوه بر آنچه گفته شد، انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام در زمینه نشر آثاری با رویکرد آموزش زبان (عربی و انگلیسی) و روش پژوهش و تحقیق هم آثار فاخری را ارائه نموده است که برخی از آن‌ها جزو پرفروش‌ترین آثار این حوزه در کشور به‌حساب می‌آیند.

کتاب ارزشمند نشانه شناسی ایموجی یکی از همین آثار است که در جهت آموزش و ارتقای علمی دانشجویان و طلاب علوم دینی تالیف شده است.

نظرات کاربران

saghar
۱۴۰۰/۰۱/۱۷

لطفا به بی نهایت اضافه کنید ممنون

Rey han
۱۴۰۱/۰۲/۲۲

برای پژوهش دانشگاه گرفتمش. سوگیری و تعصب مذهبی نویسنده بدجوری توی ذوق میزنه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است