تروما

دانلود و خرید کتاب تروما

مبتنی بر تجارب کار تیم‌های تخصصی درمانی مصدومین جنگ‌های محور مقاومت

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تروما  نوشته  محمدجواد بهزادنیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تروما

کتاب تروما اثر محمدجواد بهزادنیا و دیگران یکی از کتاب‌های تخصصی حوزه پزشکی انتشارات رویان‌پژوه است. انتشارات رویان‌پژوه به عنوان یکی از فعال‌ترین ناشران حوزۀ پزشکی ایران، همواره تلاش خود را در مسیر پیروی از آخرین تحولات و دستاوردهای علمی در جهان و رعایت معیارهای شناخته شده جهانی در تولید آثار برجسته علوم پزشکی به ویژه در حوزۀ دندان‌پزشکی معطوف ساخته است.

این انتشارات تاکنون توانسه است عنوان غرفه برتر بخش ناشران دانشگاهی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران سال ۹۷، لوح بیست و سومین دوره کتاب سال دانشگاهی از دانشگاه تهران، جایزه کتاب فصل سال ۹۱، بیست و هفتمین دوره کتاب فصل سال ۹۲، جایزه کتاب برتر دانشگاهی اصول و مبانی کاربردی در ساخت پروتــز کامل در بیست و هفتمین دوره کتاب سال دانشگاهی ۹۷، جایزه کتاب برتر دانشگاهی دندان‌پزشکی کودک و نوجوان مک دونالد ۲۰۱۶ و ده‌ها لوح تقدیر دیگر را در حوزه چاپ و نشر دریافت کند.

کتاب تروما یکی از کتب تخصصی این نشر در حوزه ‌پزشکی است که آخرین اطلاعات و پژوهش‌های مربوط به این حوزه را در اختیار جامعه ‌پزشکی کشور قرار می‌دهد.

خواندن کتاب تروما را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

جامعه پزشکی کشور مخاطبان اصلی این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۰۸-۷۵۶-۸
تعداد صفحات۲۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۰۸-۷۵۶-۸