با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
موقعیت اجتماعی نابینایان ایران

دانلود و خرید کتاب موقعیت اجتماعی نابینایان ایران

با رویکرد به اشتغال و رضایت شغلی دانش‌آموختگان نابینا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب موقعیت اجتماعی نابینایان ایران  نوشته  ستار افزاء  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب موقعیت اجتماعی نابینایان ایران

کتاب موقعیت اجتماعی نابینایان ایران اثر ستار افزاء پژوهشی با رویکرد به اشتغال و رضایت شغلی دانش‌آموختگان نابینان است که در انتشارات بید به چاپ رسیده است.

انتشارات بید از سال ۱۳۹۷ با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را به عنوان ناشر عمومی آغاز کرده است و در حوزه‌هایی چون ادبیات، علوم اجتماعی، علوم سیاسی، حقوق، اقتصاد، مدیریت، دین، فلسفه، تاریخ،‌ روان‌شناسی، علوم طبیعی و هنر اقدام به نشر و چاپ کتاب نموده است.

نشر بید کار خود را با نویسندگان، شاعران و مترجمان توانمند و جوان اما گمنام شروع کرده است و هدفش کشف استعدادهای بالقوه‌ ادبی، هنری و علمی و پرورش استعدادهایی است که در دنیای نشر امروز مجال دیده شدن نداشته‌اند. درهای این انتشارات به روی جوانان صاحب اندیشه، پژوهشگران، شاعران توانمند، نویسندگان نوقلم و مترجمان بااستعداد باز است.

نشر بید از سال ۱۳۹۷ تا کنون بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب از نویسندگان جوان و بااستعداد منتشر کرده است.

درباره کتاب موقعیت اجتماعی نابینایان ایران

 این پژوهش که در قالب پایان‌نامه انجام شده است، عوامل مؤثر بر نوع و رضایت شغلی نابینایان دانش آموخته را با توجه به شاخص‌های فردی و شغلی بررسی کرده است تا بر اساس یافته‌های پژوهش، به منظور بالا بردن سطح رضایت نابینایان دانش آموخته عوامل مؤثر بر رضایت شغلی آنها شناخته شود.

در این پژوهش بـه بررسـی وضـعیت و رضایت شغلی دانش آموختگان نابينای شاغل در شهر تهران در سال ۱۳۸۹ پرداخته شد و داده‌ها و اطلاعات مربوط به سال ۱۳۸۹ شهر تهران است.

 خواندن کتاب موقعیت اجتماعی نابینایان ایران راب ه چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دانشجویان رشته جامعه‌شناسی 
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۵۹-۵۲-۳
تعداد صفحات۱۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۱۵۹-۵۲-۳