فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی 2019؛ جلد دوم

دانلود و خرید کتاب فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی 2019؛ جلد دوم

مجموعه ترجمه کامل از فصول منتخب جهت فراگیری متخصصین و رزیدنت‌های محترم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی 2019؛ جلد دوم  نوشته  ندا محمدی دهدزی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی 2019؛ جلد دوم

کتاب فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی 2019؛ جلد دوم نوشته دکتر ندا محمدی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی ۲۰۱۹؛ جلد دوم است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی 2019 شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی 2019؛ جلد دوم

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی 2019؛ جلد دوم با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی 2019؛ جلد دوم مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی 2019؛ جلد دوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی 2019؛ جلد دوم برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

بخشی از کتاب فصول منتخب دویتا در رادیوآنکولوژی 2019؛ جلد دوم

CA125 در سال ۱۹۸۱ توسط Bast و همکاران کشف شد. اگرچه این بیومارکر، تنها بیومارکر تأیید شده FDA آمریکا برای تشخیص کانسر تخمدان می‌باشد اما تنها در حدود ۷۵ % موارد در نوع سروز بیان می‌شود. CA125 در نوع موسینوس و دیگر کارسینوم‌های تخمدان، بیان نمی‌شود. هر چند زمانی که این بیماری‌ها به حفره شکمی متاستاز می‌دهند، سطح CA125، به صورت غیرمعمول افزایش می‌یابد اما به اندازه کافی، قابل اعتماد نیست که بتواند بار تومور داخل شکمی را منعکس کند. نقایص CA125 شامل کمبود حساسیت برای تشخیص کانسر تخمدان در مراحل اولیه و وجود این پروتئین به میزان بالا در شرایط ژنیکولوژیک و غیرژنیکولوژیک خوش‌خیم می‌باشد. به همین دلایل، CA125 تست غربالگری مناسبی برای کانسر تخمدان در جمعیت عمومی نمی‌باشد و جستجو برای بیومارکرهای حساس‌تر، همچنان ادامه دارد. موارد استفاده قابل قبول از CA125 شامل:

۱ )کمک به تعیین اینکه آیا توده لگنی بدخیم است.

۲ )کمک به تعیین اینکه آیا کانسر با منشأ اولیه ناشناخته از تخمدان میباشد.

۳ )نظارت بر پاسخ کانسر تخمدان به کموتراپی سیستمیک

۴ )نظارت بر بیماران تحت درمان کانسر تخمدان که در حال بهبود هستند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۲۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۹۳-۹
تعداد صفحات۳۸۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۲۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۹۳-۹