دانلود و خرید کتاب بیماری ناشناخته اثر سیدجواد راهنما | انتشارات سوره مهر | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب بیماری ناشناخته

کتاب بیماری ناشناخته داستانی از سید جواد رهنما است که از مجموعه شکرستان و یک داستان انتخاب شده است. این داستان درباره یک بیماری است که استاد مکتب‌خانه را حسابی به دردسر می‌اندازد.

انیمیشن شکرستان یکی از پرطرفدارترین انیمیشن‌های ایرانی است که در سال‌های اخیر بسیاری از کودکان و بزرگسالان از آن لذت بردند مجموعه کتاب‌های شکرستان  درفضای همان انیمیشن روایت می‌شود. 

درباره کتاب بیماری ناشناخته

وقتی استاد به بچه‌های مکتب‌خانه پشت سر هم جریمه می‌داد و خودش یک گوشه دراز می‌کشید و می‌خوابید، بچه‌ها با کمک همدیگر یک نقشه کشیدند. نقشه‌ یک بیماری الکی پلکی برای استاد. اینطور شد که استاد مریض احوال (یا حداقل خودش فکر می‌کرد مریض احوال) به خانه رفت تا استراحت کند و حکیم باشی را برای معاینه صدا کند... حکیم باشی هم بعد از معاینه گفت: استاد تو یک بیماری ناشناخته گرفتی...! 

کتاب بیماری ناشناخته را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کودکان از خواندن داستان بیماری ناشناخته لذت می‌برند. 

درباره سید جواد رهنما 

سید جواد رهنما ۱۰ شهریور ۱۳۶۰ در تهران به دنیا آمد. او تا به حال آثار بسیاری را منتشر کرده است که از میان آن‌ها می‌توان به ممش جان من را نخور، شباویز، این‌جا جنگله، دنیاى دایلى (سه جلد)، روز گمشده‌ها، گوش گلدونی، نقاشی‌های سفید، بابای من، موش‌های من و بابام اشاره کرد.

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های انتشارات سوره مهر

مشاهده همه

نظرات کاربران

خوره ی کتاب:)
۱۴۰۲/۰۵/۲۷

یاد داستان ملا خدا بد نده افتادم😂

N-a-r-g-e-s1386
۱۴۰۰/۰۴/۲۸

بلایی که خیلیا میخوان سر دبیراشون بیارن هیی😂

she she
۱۴۰۰/۰۱/۱۱

کتاب زیبا یی بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است