با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
النحو الوظیفی (جلد چهارم)

دانلود و خرید کتاب النحو الوظیفی (جلد چهارم)

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب النحو الوظیفی (جلد چهارم)  نوشته  فاطمه ملایم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب النحو الوظیفی (جلد چهارم)

کتاب النحو الوظیفی (جلد چهارم) اثر فاطمه ملایم یکی از کتب تخصصی زبان و ادبیات عربی انتشارات دانشگاه امام صادق (ع) برای دانشجویان و طلاب است.

دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در سال ۱۳۶۱ هجری شمسی (۱۹۸۳ میلادی و ۱۴۰۲ هجری قمری) در تهران تاسیس شد. مؤسسان این دانشگاه پیش از پیروزی انقلاب اسلامی با درک شکاف موجود بین حوزه و دانشگاه در صدد تاسیس دانشگاهی بر‌آمدند که تلفیقی از دروس حوزه و دانشگاه را در خود داشته باشد.

در این دانشگاه نظام علمی دانشگاهی با تلفیقی از دروس معارف اسلامی و علوم متداول انسانی به همراه اجرای اصول تربیتی و اخلاقی حوزه‌های علمیه اجرایی گرديد. در این نظام دانشجویان همزمان با تحصیل علوم اسلامی، علوم متداول انسانی را نیز می‌آموزند. تلاش مسؤولان دانشگاه نیز بر آن است که این دانشگاه صرفا یک محیط علمی نباشد بلکه جنبه‌های تربیتی نیز در آن لحاظ شود.

انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین ناشران دانشگاهی کشور به‌طور ویژه و تخصصی در حوزه‌های مطالعاتی بین‌رشته‌ای فعالیت می‌نماید.

این انتشارات به مثابه بازوی ترويجی دانشگاه اسلامی مرجع كشور، طی قريب به ۲۰ سال فعاليت در حوزه‌های علوم انسانی و اسلامی در راستای افق‌گشايی مرزهای دانشی و تا كنون توانسته است با قريب به ۱۰۰۰ عنوان اثر تأليفی، تنظيمی، تدوينی و ترجمه‌ای، پاسخگوی بخشی از نياز روزافزون جامعه علمی كشور باشد.

انتشار بيش از ۴۰۰ عنوان كتب ميان‌رشته‌اي در زمينه علوم انساني ـ اسلامي، انتشارات دانشگاه‌ را يكي از پيشگامان تهيه و طبع اين آثار در كشور به‌شمار مل‌آورد. هم‌چنين ايجاد ظرفيت توليد سالانه بيش از ۱۰۰ عنوان كتاب نشر اولی و تحقق اين ظرفيت در ادوار مختلف، انتشارات دانشگاه را در رسته ناشران حرفه‌ای كشور قرار داده است.

علاوه بر آنچه گفته شد، انتشارات دانشگاه امام صادق علیه السلام در زمينه نشر آثاری با رويكرد آموزش زبان (عربی و انگليسی) و روش پژوهش و تحقيق نيز آثار فاخری را ارائه نموده است كه برخی از آن‌ها جزو پرفروش‌ترين آثار اين حوزه در كشور به‌حساب می‌آيند.

کتاب ازشمند النحو الوظیفی (جلد چهارم) یکی از همین آثار است که در جهت آموزش و ارتقای زبان عربی دانشجویان و طلاب علوم دینی تالیف شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۳۰۳۹۴۵
۱۳۹۹/۱۲/۰۲

کتاب بدرد نخور و بی محتوا .حیف وقتی که بخاطر دو واحد دانشگاه مجبور شدیم تحملش کنیم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۷ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۱۴۶-۶۸-۷
تعداد صفحات۱۵۷صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۱۴۶-۶۸-۷