با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
طراحی شی‌ء گرای سیستم ها

دانلود و خرید کتاب طراحی شی‌ء گرای سیستم ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طراحی شی‌ء گرای سیستم ها  نوشته  گریدی بوچ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب طراحی شی‌ء گرای سیستم ها

کتاب طراحی شیء گرای سیستم ها نوشته گریدی بوچ است که با ترجمه محسن صدیقی‌مشکانی منتشر شده است. گریدی بوچ یکی از معروف‌ترین و شناخته شده‌ترین صاحب‌نظران در مورد مدل شیء گرا در جهان است. کتاب طراحی شیء گرا و کاربردها که در سال ۱۹۹۱ میلادی توسط او نوشته شده است، همچنان یکی از مشخص‌ترین متون درسی و یک مرجع عمومی برای تحلیل، طراحی و برنامه سازی شیءگرا است.

درباره کتاب طراحی شی‌ء گرای سیستم ها

 این کتاب با بازبینی و دقت زیاد اصول مهندسی نرم افزار را بر اساس فناوری شی‌گرا تعریف کرده و سعی در آموزش یک متدولوژی نوین در توسعه نرم افزار دارد. این کتاب به عنوان منبع اولیه برای دروس نرم‌افزار و نیز دوره‌های آموزش تخصصی در صنعت فناوری اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مطالب این کتاب در طی یک دهه اخیر از دروسی که در دانشگاه‌ها و شرکت‌های متعدد، اعم از محلی و بین المللی، تدریس شده‌ است.

خواندن کتاب طراحی شی‌ء گرای سیستم ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام فعالان و علاقه‌مندان حوزه کامپیوتر پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب طراحی شی‌ء گرای سیستم ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کشف تجرید و مکانیزم‌های عمومی، فهم ما از سیستم‌های پیچیده را ساده کرده است. به عنوان مثال تنها با یک توجیه چند دقیقه‌ای یک خلبان مجرب (با درک خواص مشترک هواپیماهای مشابه و ویژگی‌های منحصر به‌فرد یک هواپیمای به‌خصوص) قدم به هواپیمایی می‌گذارد که قبلا با آن پرواز کرده است و آن را به‌سلامت هدایت می‌کند. این مثال بیانگر آن است که ما از واژه‌ی سلسله مراتب استفاده می‌کرده‌ایم (گرچه سست.) اما در اکثر سیستم‌های جالب توجه، سلسله مراتب‌های بسیاری حضور دارند. ما دریافته‌ایم که سلسله مراتب‌های نوعی از و جزئی از در هر سیستم مهم است. که در فصل دوم مطرح خواهد شد، سلسه مراتب نوعی از را ساختار کلاسی و سلسله مراتب جزئی از را ساختار شیء‌ می‌نامیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۶۷۳-۴-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۶۷۳-۴-۱