با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آثار و پیامدهای فرهنگی معماری مجتمع های مسکونی آپارتمانی

دانلود و خرید کتاب آثار و پیامدهای فرهنگی معماری مجتمع های مسکونی آپارتمانی

با تاکید بر مسکن مهر

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آثار و پیامدهای فرهنگی معماری مجتمع های مسکونی آپارتمانی  نوشته  علی‌قلی جوکار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب آثار و پیامدهای فرهنگی معماری مجتمع های مسکونی آپارتمانی

کتاب آثار و پیامدهای فرهنگی معماری مجتمع های مسکونی آپارتمانی نوشته علی‌قلی جوکار است. این کتاب به معماری با تاکید بر مسکن مهر می‌پردازد. این کتاب تحلیلی بر معماری شهری است. 

درباره کتاب آثار و پیامدهای فرهنگی معماری مجتمع های مسکونی آپارتمانی

معماری فضا، مکان و مسکن که محل و محیطِ رشد و بالنـدگی کودکان، محل سکونت، آرامش و زندگی توام با خوشبختی بزرگان وجمع اعضای خانواده و در ارتباط با اقوام و بسـتگان در درجـه اول، و جامعـه در درجـات بعـدی اسـت، معماری می‌تواند بر اعضای خانواده از لحاظ فرهنگی و انتقـال ارزش‌هـای آن، بسیار تاثیرگـذار و مـوثر باشد. 

هدف اين کتاب که حاصل يک کار پژوهشی اسـت کـه توسـط نگارنـده و مولـف آن صورت گرفته است، بررسی آثار و پیامدهای فرهنگی معماری مجتمع‌های مسکونی آپارتمـانی اسـت. لـذا؛ در فصـل اول آن، بـه بررسـی و تعريف مفاهیم و اصطلاحات مربوط برای آمادگی ذهن خواننده برای مطالعه‌ فصل‌های بعدی می‌پردازد. در فصل دوم به بررسی و مطالعه مبانی نظـری، و در فصـل سـوم بـه روش‌شناسی موضوع اشاره می‌کند. در فصل چهارم آسیب‌هـا و محاسـن، فرصـت‌ها و محدوديت‌های مجتمع‌های مسکونی آپارتمانی با تأکید بر مسـکن مهـر بـه عنـوان يـک پروژه ملی و بزرگترين مجتمع‌های مسـکونی آپارتمـانی در کشـور، را مـورد بررسـی و مطالعه قرار می‌دهد. و در نهايت و در فصل پـنجم، بـراي رفـع آسـیب‌هـا و ضـعف‌هـای موجود،و ارتقاء نقاط قوت اين گونه مجتمع‌های مسـکونی آپارتمـانی، بـه ارائـه‌ی الگـو و راهکارهای مناسب، می‌پردازد.

خواندن کتاب آثار و پیامدهای فرهنگی معماری مجتمع های مسکونی آپارتمانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به معماری پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۹۲-۶۰-۴
دسته بندی
تعداد صفحات۲۵۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۹۲-۶۰-۴