با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نهضت اربعین

دانلود و خرید کتاب نهضت اربعین

و تأثیرات آن بر هندسه غرب آسیا

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نهضت اربعین  نوشته  رضا واعظی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نهضت اربعین

نهضت اربعین و تأثیرات آن بر هندسه غرب آسیا اثر رضا واعظی است که در موسسه مطالعات راهبردی اندیشه‌سازان نور به چاپ رسیده است.

موسسه مطالعات راهبردی اندیشه سازان نور از سال ۱۹۹۸ تا کنون، فعالیت خود را در زمینه‌های مختلف آغاز کرده است. تحلیل تحولات منطقه و جهان، آینده پژوهی و تدوین و اجرای پژوهش‌های راهبردی و کلان از مهم‌ترین حوزه‌های فعالیت این موسسه تا حال حاضر بوده است. حاصل این فعالیت، تولید بیش از ۱۰۰۰ مقاله و کتاب پژوهشی است.

کتاب نهضت اربعین و تأثیرات آن بر هندسه غرب آسیا با رویکردی توصیفی و تحلیلی تاثیرات مثبت و منفی این نهضت در هندسه سیاسی منطقه و برای بازیگران منطقه‌ای و بین المللی را بررسی کرده است. این کتاب با هدف تببین نظام‌مند و دقیق‌تر از نظریه‌های رایج در حوزه بین‌الملل از جمله نظریه قدرت نرم جوزف نای و دیپلماسی عمومی و نظریه موازنه تهدید استفن والت نوشته شده است.

خواندن کتاب نهضت اربعین و تأثیرات آن بر هندسه غرب آسیا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان و پزوهشگران حوزه علوم سیاسی و اجتماعی را به خواندن این اثر دعوت می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Saeed Mardany
۱۳۹۹/۱۲/۳۰

کاری به محتوای کتاب ندارم. اما یه سوال دارم، یعنی دقت به فونت کتاب نکردین آخه ؟؟؟!!!! انتشاراتی عزیز این رسمش نیست والا لطفاً کارهای مذهبی را با کیفیت بهتری ارائه کنید سپاس از طاقچه و بچه های زحمتکشش

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۳۸۵۴-۰
تعداد صفحات۳۳۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۳۸۵۴-۰