با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کشتی شاخ گوزنی

دانلود و خرید کتاب کشتی شاخ گوزنی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کشتی شاخ گوزنی  نوشته  داشکا اسلیتر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کشتی شاخ گوزنی

کتاب کشتی شاخ گوزنی اثری از داشکا اسلیتر با ترجمه فائزه جمشیدی گوهرریزی است. این داستان درباره یک روباه کنجکاو است که سوالات بسیاری دارد و به یک سفر ماجراجویانه می‌رود تا پاسخ سوال‌هایش را پیدا کند. 

درباره کتاب کشتی شاخ گوزنی

روباه سوالات بسیاری را دارد. اما در جنگل هیچکسی نیست که به سوالات او پاسخ بدهد. هیچکس درباره چیزهایی که او می‌پرسد چیزی نمی‌داند. روباه به دنبال روباه دیگری می‌گردد که بتواند به سوال‌هایش جواب بدهد و ذهن کنجکاوش را آرام کند. وقتی می‌بیند کشتی شاخ گوزنی به سمت آن‌ها می‌آید تصمیم می‌گیرد با کشتی همراه شود و به یک سفر ماجراجویانه برود تا بتواند جواب سوال‌هایش را پیدا کند. 

این کتاب درباره ارزش و اهمیت سوال کردن و کنجکاوی نشان دادن با کودکان صحبت می‌کنند. آنان را تشویق می‌کند تا به دنبال پاسخ سوالاتشان باشند و در این میان دوستانی پیدا کنند تا زندگی را زیباتر کند. 

کتاب کشتی شاخ گوزنی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب کشتی شاخ گوزنی را به تمام کودکان کنجکاو پیشنهاد می‌کنیم. این کتاب به مربیان و والدین نیز کمک می‌کند تا کودکان را به کنجکاوی، پرسیدن سوال‌های بسیار و شجاعت و ماجراجویی ترغیب کنند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۴۱-۶۹-۷
تعداد صفحات۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۴۴۱-۶۹-۷