با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شخصیت و شاکله انسان

دانلود و خرید کتاب شخصیت و شاکله انسان

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شخصیت و شاکله انسان  نوشته  مریم محمودآبادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شخصیت و شاکله انسان

کتاب شخصیت و شاکله انسان نوشته مریم محمودآبادی است. ما دانش و مفاهیم روانی درباره سلامت روان را با مطالعه و بررسی قرآن کریم و سنت نبوی شریف، به دست می‌آوریم. این کتاب نگاهی دینی به بیماری‌های روح و روان دارد.

درباره کتاب شخصیت و شاکله انسان

 دانشمندان مسلمان، اتفاق نظر دارند که تنها معیار ثابت، برای تشخیص بهنجار و نابهنجاری، سلامت یا بیماری روانی، فقط اسلام است؛ به عبارتی، اسلام، تعیین کننده شاخص‌های سلامت یا بیماری روانی است؛ اما اختلاف نظر دانشمندان، در مورد برخی از شاخص‌های بهداشت روان، به ثبات این مقیاس، آسیبی وارد نمی‌کند ؛ زیرا اختلاف، داخل چارچوبی یک‌پارچه، ثابت و استاندارد است. بر این اساس، دانشمندان مسلمان عقیده دارند که رفتار بهنجار، همان رفتار اسلامی است، چون اسلام، دین فطرت است و هر رفتاری که از آن سرچشمه گیرد، رفتاری است شایسته انسان، چنانکه خداوند متعال، او را اینگونه آفریده است و دوست دارد، او را به همینگونه، در روی زمین زیر و آسمان، ببیند و زمانی که رفتار انسانی با تعالیم اسلام، سازگار باشد، راهی به‌سوی سلامت روان، ایجاد می‌شود و وقتی که سلامت جسمی وجود دارد که سلامت روانی نیز تأمین می‌شود. به این ترتیب، هر آنچه از معانی ایمان، به قلب مسلمان، راه می‌یابد، او را بیشتر از سلامت روان، برخوردار می‌سازد. 

خواندن کتاب شخصیت و شاکله انسان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به علوم روان‌شناسی پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۰۲۶۳۷۱
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

سلام عالی بود کتاب برای منی که دنبال ساختن یه شخصیت قوی بودم مفید بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۳۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۲۴۹۱-۰
تعداد صفحات۱۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۱,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۳۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۸۲۴۹۱-۰