با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نه مزرعه نه گاری، پس کامیون سواری

دانلود و خرید کتاب نه مزرعه نه گاری، پس کامیون سواری

۴٫۹ از ۱۲ نظر
۴٫۹ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نه مزرعه نه گاری، پس کامیون سواری  نوشته  آلیس شرتل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نه مزرعه نه گاری، پس کامیون سواری

کتاب نه مزرعه نه گاری، پس کامیون سواری داستانی از آلیس شرتل با ترجمه مهناز بهرامی است. این داستان که به نظم نوشته شده است درباره یک تراکتور آبی مهربان و خوش اخلاق و کمپرسی بد اخلاقی است که در یک مزرعه با هم زندگی و کار می‌کنند. 

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب نه مزرعه نه گاری، پس کامیون سواری

تراکتور کوچولوی آبی در مزرعه با همه دوست و مهربان است. او با همه حیوانات خوش و بش می‌کند و با همه با خوش اخلاقی صحبت می‌کند. اما در عوض در این مزرعه یک کمپرسی بزرگ هم هست که حسابی بداخلاق است و هیچ وقت به هیچ چیز و هیچ‌کس کاری ندارد. می‌دانید؟ کمپرسی فکر می‌کند همه باید از سر راه او کنار بروند تا به کارهایش برسد... 

آلیس شرتل در کتاب زیبای نه مزرعه نه گاری، پس کامیون سواری برای بچه‌ها یک پیام دارد. با همه مهربان باشید و برای مهربانی کردن با آدم‌ها دنبال دلیل نگردید. در حقیقت این کتاب را می‌توان مصداقی بارز از این ضرب المثل دانست: 

تو نیکی می‌کن و در دجله انداز / که ایزد در بیابانت دهد باز

کتاب نه مزرعه نه گاری، پس کامیون سواری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب برای کودکان خردسال و پیش از دبستان جالب است. مربیان کودک نیز می‌توانند با کمک کتاب نه مزرعه نه گاری، پس کامیون سواری بازی‌های زبانی بسیاری ترتیب دهند. 

درباره آلیس شرتل

آلیس شرتل در گذشته معلم مدرسه ابتدایی بوده است. او از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی فارغ التحصیل شده است و تا حالا بیش از چهل کتاب منتشر کرده است. بسیاری از نوشته‌های او که البته از لحاظ موضوعی هم متنوع هستند، ماهیتی شاعرانه دارند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
دختر کتابخون📖
۱۳۹۹/۱۲/۲۰

خوب بود😊❤️

afrouz
۱۴۰۰/۰۱/۱۵

عالی

«مُطی»
۱۴۰۰/۰۱/۲۴

خوب و عالی با طعم پرتقالی امیرمهدی و محمد حسین ۷و۱۰ساله

کاربر ۱۵۸۴۴۳۵
۱۴۰۰/۰۱/۲۶

خوب بود

یوسف دانایی
۱۳۹۹/۱۲/۱۵

کتاب نه مزرعه نه کاری پس کامیون سواری مناسب برای کودکان کلاس اولی و نو آموزان عزیز است و ساعت خوشی را برای شما فراهم می کنه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۳۴۷-۴۵-۳
تعداد صفحات۳۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۳۴۷-۴۵-۳