با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده (۳۸)

دانلود و خرید کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده (۳۸)

مجموعه داستا‌ن‌های اژدهای من

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده (۳۸)  نوشته  استیو هرمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده (۳۸)

به اژدهایت ماسک زدن را یاد بده (۳۸) یکی از کتاب‌های مجموعه اژدهای من نوشته استیو هرمن است که در انتشارات ترانه پدرام منتشر شده است.

درباره مجموعه کتاب‌های اژدهای من

مجموعه اژدهای من سعی دارد در قالب داستان‌هایی فانتزی با تصاویری رنگی و جذاب مهارت‌های زندگی را به کودکان ۴ تا ۹ ساله آموزش دهد.

اندی پسربچه‌ای است که یک اژدها به اسم دیگی‌دوو دارد. البته اژدهای اندی خطرناک نیست و کاملا تربیت شده و مهربان است. در هر جلد از کتاب های مجموعه اژدهای من، یکی از مهارت‌های زندگی همچون دوست داشتن خود، رفتار درست با دیگران، توجه نکردن به قضاوت نابه‌جای مردم، دوست پیدا کردن، شناختن تفاوت‌های دیگران، پذیرفتن عواقب کارهای خود و... به کودکان آموزش داده می‌شود.

به تازگی ویروسی آمده که مردم را مریض می‌کند و اندی و دیگی اصلا دلشان نمی‌خواهد این ویروس وارد بدنشان شود. آنها مدام دست‌های‌شان را می‌شویند و با این که اصلا دوست ندارند، در خانه می‌مانند. اما بعد از چند هفته دیگی کسل شد و تصمیم گرفت بیرون برود و بازی کند. پس مادر اندی به آنها ماسک داد. ولی دیگی طرز استفاده صحیح از ماسک را بلد نبود. مثلا موقع عطسه و یا سرفه، آن را از روی صورتش برمی‌داشت و یا وقتی ماسک دوستش را دید که از ماسک خودش قشنگ‌تر است، از او خواست ماسک‌های‌شان را باهم عوض کنند.

اندی برای او توضیح داد که استفاده نادرست از ماسک باعث انتشار بیشتر ویروس می‌شود. وقتی بیرون می‌روی حتما ماسک بزن و از کسی که با او صحبت می‌کنی فاصله بگیر.ما هرکدام می‌توانیم در متوقف کردن انتشار ویروس، نقشی داشته باشیم و با ماسک زدن تازه اول راه هستیم. دیگی برای این که ماسک زدن برایش لذت بخش شود، خودش را یک ابرقهرمان (مثل بت من که ماسک به چهره دارد) تصور کرد که در حال جنگیدن با ویروس کرونا است و آن را شکست می‌دهد.

خواندن مجموعه کتاب‌های اژدهای من را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب‌های مجموعه اژدهای من برای کودکان ۴ تا ۹ ساله نوشته شده است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۹۵-۸۳-۲
تعداد صفحات۴۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۹۵-۸۳-۲