با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

دانلود و خرید کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند  نوشته  شری آرگو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند نوشته شری آرگو، راهنمایی عالی برای زنان است تا بتوانند در یک رابطه‌ی عاطفی، نگاهی واقع‌گرایانه به وقایع و روابطشان داشته باشند. این کتاب با ترجمه پوراندخت رمدانی منتشر شده است. 

درباره‌ کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

تابه‌حال هیچ کتاب روان‌شناختی روابطی مانند این کتاب نوشته نشده است. این کتاب با طنز بی‌سابقه‌اش، به موضوعی جدی می‌پردازد. کتاب سرشار است از لقمه‌های کوچک طنزآلود و هجوآمیز درمورد تمام چیزهایی که مردان انجام می‌دهند تا زنان را ناامید کنند.

در طول تاریخ، همیشه زنان و مردان این سوال را از خودشان پرسیده‌اند: فردی که دوست دارم با او رابطه‌ای عاطفی آغاز کنم، کدام ویژگی‌های من را دوست دارد؟ اگر نگاهی به مطالب روانشناسی سطحی که در سراسر اینترنت هم پراکنده است، بیندازید می‌بیند که زنان را ترغیب و تشویق می‌کنند تا با لوندی و دلبری کردن، مردان را جذب کنند. اما آیا مردان هم همین نظر را دارند؟ آیا آن‌ها در زندگی به دنبال زنی می‌گردند که تمام فکر و ذکرش دلبری کردن برای مردان است یا زنی را می‌خواهند که می‌توان با او گفتگو کرد؟

شری آرگو در کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند تمرکزش را به مسائل واقع‌گرایانه‌ی یک ارتباط معطوف کرده است. او تلاش کرده تا به جای تکیه بر روابط ایده‌آلیستی که در کتاب‌ها و فیلم‌ها زیاد می‌بینیم، به ماجراهای واقع‌گرایانه‌ یک ارتباط عالی نگاه کند و خواسته‌های مردان و رفتارهای درست و غلط از منظر آنان را بیان کند. در حقیقت شری آرگو در این این کتاب به این سوال، پاسخ می‌دهد؟ چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند؟

کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند اثری عالی برای تمام زنانی است که در یک رابطه‌ عاشقانه هستند. اگر دوست دارید رابطه‌ای سالم را شروع کنید، حتما این کتاب را بخوانید.

بخشی از کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

همهٔ ما آن زن دل‌نازک را می‌شناسیم که در رابطه با هر مردی که تازه وارد زندگی‌اش شده، با تمام وجود از خودش مایه می‌گذارد، درحالی‌که طرف مقابل ازخودگذشتگی کمتری نشان می‌دهد. او زنی‌ست که کورکورانه عشق می‌ورزد، چراکه تشنهٔ توجه متقابل است. او همان زنی‌ست که زیر بار تمام خواسته‌های مردش می‌رود، چراکه می‌خواهد رابطه‌اش را به هر قیمتی نگه دارد. همهٔ ما کم‌وبیش درگیر چنین روابط نابه‌هنجاری بوده‌ایم.

به‌طور قطع متوسط مقاله‌هایی که در مجلات زنان به چاپ می‌رسند به زنان مشاوره‌های احمقانه‌ای در مورد روابط می‌دهند که با خواندن آنها این مسئله که چرا زنان در روابط آن‌قدر تشنهٔ توجه هستند بیشتر قابل درک می‌شود. «دور از دسترس به نظر برسید، اما برای شریک شکم‌گندهٔ خود چهار وعده غذای چرب بپزید... روز ولنتاین برایش کلوچه‌های قلبی‌شکل بپزید و رویش را با میوه‌های عجیب و غریبی که از مالزی وارد شده‌اند تزئین کنید (درست مثل سرآشپز مارتا استوارت). برای خریدن خوراکی‌های مورد علاقه‌اش تا آن‌طرف شهر رانندگی کنید. از قرار دوم به بعد لباس‌های بدن‌نما بپوشید.» فکر می‌کنید حاصل این نسخه‌هایی که مجلات برای زنان می‌پیچند چیست؟ فاجعه.

قانون جذب شمارهٔ ۱

در زندگی به‌دنبال هرچه بدوی از تو فرار خواهد کرد. خصوصاً اگر با سماجت یک مرد را دنبال کنی.

هشدار: اگر فقط ظاهرت را به رخ مردان بکشی آنها شاید در ابتدا به بدنت جذب شوند... اما بعد فرار خواهند کرد.

چرا مردان از دست زنان سمج فراری هستند؟ زیرا رفتار این زن نشان می‌دهد که او فاقد اعتمادبه‌نفس است، با اینکه تازه آشنا شده‌اند و اساس رابطه متزلزل است، زن به‌دنبال تعهد است. زیاده‌روی زنان در ابتدای رابطه در مقابل شخصی که هنوز تاحدودی غریبه است، یکی از این دو تفکر را در مردان ایجاد می‌کند؛ این زن یا درمانده و گدای محبت است، یا آماده است خودش را تقدیم هر مردی که از راه می‌رسد بکند. و با این تفکر مرد حس احترامش را نسبت به زن از دست می‌دهد. این اتفاق در پی خودکم‌بینی‌های مفرط زنان پیش می‌آید و باعث می‌شود مرد دیگر تمایلی به نزدیک‌شدن به زن نداشته باشد. حتی اگر او را در یک لباس بدن‌نما ببیند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۷۸-۰۸-۱
تعداد صفحات۲۶۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۱/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۷۸-۰۸-۱