با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سینگوالا

دانلود و خرید کتاب سینگوالا

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سینگوالا  نوشته  ویکتور ریدبرگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سینگوالا

کتاب سینگوالا داستانی عاشقانه نوشته ویکتور ریدبرگ، نویسنده سرشناس سوئدی با ترجمه سعید مسیحا است. این داستان از عشقی سخن می‌گوید که در دل دو جوان از دو قوم کاملا متفاوت شکل می‌گیرد. 

ویکتور ریدبرگ در کتاب سنگوالا داستانی عاشقانه را نوشته است. عاشقانه‌ای که میان دو قوم کاملا متفاوت شکل می‌گیرد و حتی شاید بتوان آن را به عشقی غیر مجاز میان دو فرهنگ و تاریخ که مقابل هم هستند، تعبیر کرد. 

اما در همین حال او در پی رساندن پیامی روحانی به خوانندگانش است. او از تحول فکری و دگرگونی یک انسان صحبت می‌کند. معجزه‌ای که یک عشق زمینی می‌سازد و در نهایت راهش را به سوی تبدیل شدن به عشقی آسمانی باز می‌کند.

کتاب سینگوالا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به ادبیات داستانی جهان و دوست‌داران کتاب‌های عاشقانه را به خواندن کتاب سینگوالا دعوت می‌کنیم. 

درباره ویکتور ریدبرگ

ویکتور ریدبرگ در سال ۱۸۲۸ متولد شد. در کودکی مادر و خواهرش را به دلیل ابتلا به بیماری وبا از دست داد. غم این فقدان چنان برای پدرش سنگین بود که او را به بیماری روحی دچار کرد و توانایی مراقبت از فرزندانش را از او گرفت. او و خواهر و برادرش به یک پرورشگاه رفتند و بعد از آتش سوزی پرورشگاه خانواده‌ای او را به فرزندی قبول کرد. 

در دوران دانشگاه به دلیل مشکلات مالی مجبور به ترک تحصیل شد. از سال ۱۸۴۷ به کار روزنامه نگاری روی آورد و داستان‌هایش را به صورت هفتگی منتشر می‌کرد. در سال ۱۸۷۶ به عضویت انجمین سردبیران هفته نامه گوتنبرگ در آمد و کتابش را هم منتشر کرد. 

در سال ۱۸۵۹ وارد عرصه سیاست شد و نماینده حزب کارگر بود. در سال ۱۸۷۷ دانشگاه اپسالا به او مدرک دکترای افتخاری داد و کمی بعد عضو آکادمی سلطنتی سوئد شد. کار این آکادمی انتخاب برنده جایزه ادبی نوبل است. او در سال‌های بعد به تدریس در دانشگاه کوتنبرگ مشغول شد و سپس به عضویت آکادمی سلطنتی علوم سوئد نیز درآمد. این آکادمی به برندگان در زمینه‌های علوم و اقتصاد جایزه نوبل می‌دهد. 

ویکتور ریدبرگ در ۲۱ سپتامبر ۱۸۹۵ در سن ۶۶سالگی به علت مشکلات قلبی از دنیا رفت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۱۷۳-۳-۷
تعداد صفحات۲۰۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۲۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۱۷۳-۳-۷