از بلوغ تا اختلالات قاعدگی

دانلود و خرید کتاب از بلوغ تا اختلالات قاعدگی

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب از بلوغ تا اختلالات قاعدگی  نوشته  سمیرا جهانگرد شونقاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از بلوغ تا اختلالات قاعدگی

کتاب از بلوغ تا اختلالات قاعدگی نوشته دکتر سمیرا جهانگرد شونقانی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس از بلوغ تا اختلالات قاعدگی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب از بلوغ تا اختلالات قاعدگی شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب مباحث از بلوغ تا اختلالات قاعدگی

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب از بلوغ تا اختلالات قاعدگی با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب از بلوغ تا اختلالات قاعدگی مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مباحث از بلوغ تا اختلالات قاعدگی

مطالعه کتاب از بلوغ تا اختلالات قاعدگی برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۵-۴
تعداد صفحات۲۹۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۸۵-۴