با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
داد

دانلود و خرید کتاب داد

بررسی واقعه عاشورا از منظر حقوق بشر دوستانه

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب داد  نوشته  سیدقاسم میرنبی بابلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب داد

کتاب داد نوشته سید قاسم میرنبی بابلی است. این کتاب بررسی واقعه عاشورا از منظر حقوق بشر دوستانه است. کتاب داد می‌تواند به علاقه‌مندان به تاریخ اسلام پیشنهاد می‌کنیم.

درباره کتاب داد

کتاب داد شامل چهار فصل است. فصل اول شامل دو مبحث مفاهیم و تاریخچه درباره حقوق بشر و حقوق بشردوستانه بین‌المللی است. در فصل دوم ماهیت حقوق بشردوستانه در روابط بین‌المللی و اسلام بررسی شده است. فصل سوم واقعه عاشورا را از منظر حقوق بشردوستانه بین‌المللی بررسی می‌دهد و در فصل چهارم درباره مباحث مطرح‌شده در این نوشتار، بحث و نتیجه‌گیری شده است.

شركت چاپ و نشر بين الملل وابسته به سازمان تبليغات اسلامی از ابتدای تاسيس آن در اوايل دهه شصت شروع به چاپ و انتشار آثار دینی کرد و علاوه بر چاپ آثاری به زبان‌های خارجی از نويسندگانی چون علامه طباطبايی، استاد مطهری، شهيد بهشتی و ديگر علمای معاصر و نيز چاپ قرآن كريم به زبان‌های انگليسي، روسی، چيني، كتابهای بسياری به زبان فارسی در موضوعات فقه و علوم قرآنی، فلسفه و كلام اسلامی، عرفان اسلامی، تاريخ اسلام، سيره و شرح زندگی معصومان، فرهنگ جامع سخنان امامان (ع) و ديگر موضوعات چاپ و منتشر كرده است. همچنين فروشگاه كتاب اين شركت به عنوان بزرگترين مركز عرضه و توزيع كتب دينی در تهران فعاليت دارد.

شرکت چاپ و نشر بین‌الملل توانسته است در دو دهه اخیر جایگاه خود را بین کتاب‌خوان‌های متدین پیدا کند و به عنوان یک نشر مرجع برای کتاب‌های مذهبی در راستای رستگاری و آگاهی مسلمانان انقلابی قدم بردارد.

خواندن کتاب داد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ اسلام پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۷۹۳-۱
تعداد صفحات۱۶۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۰/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۷۹۳-۱