با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه اثر ژوزف مورفی

دانلود و خرید کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

۴٫۶ از ۲۴ نظر
۴٫۶ از ۲۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه  نوشته  ژوزف مورفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه نوشته ژوزف مورفی و ترجمه محسن شعبانی شما را با عملکرد ذهن ناخوداگاهتان آشنا می‌کند. دنیای مرموز و ناشناخته‌ای که در پس ذهن شما وجود دارد. این کتاب به ۱۷ زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

 درباره کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

ضمیر ناخودآگاه یا ذهن ناآگاه، دربرگیرنده پدیده‌های روانی و فرایندهای زندگی و استخراج اطلاعات یا افکار به شکل غیر ارادی (ارادی از پیش تعیین شده است) یا براثر عوامل خارجی است که به وسیله شناسایی، ادراک نشده و فاقد کیفیت آگاهی‌اند. (ناخودآگاه به نوعی دارای شخصیت مستقل ازشرایط حاکم بر جهان وجسم را داراست و سعی درکنترل شخصیت‌ها دارد). ناخودآگاه انباری پر از تمایل، آرزو، خاطرات، احساسات و باورهای خارج از دسترس است که بر افکار و اعمال اثر می‌گذارد.

مفهوم «ناخودآگاه» از بخش‌های اصلی نظریهٔ فروید است. اگرچه دانشمندان و فلاسفه، وجود ناخودآگاه را از زمان‌های بسیار قبل خبر داده بودند، ولی فروید بود که به مفهوم ناخودآگاه درعرصهٔ روان‌شناسی مدرن رسمیت بخشید.

ضمیر ناخودآگاه همچنین بر رفتار و تجربه ما اثرگذار است، اما ممکن است خودمان از این تأثیرات آگاه نباشیم. هر آنچه که در ضمیر ناخود آگاه ما وجود دارد به کمک اصل قانون جذب به شکل ارتعاش در جهان هستی گسترده می‌شود. ضمیر ناخودآگاه از فرایندهای ذهنی شکل گرفته است که به شکل خودکار رخ می‌دهد و آگاهی ما تأثیری در انجام این فرایندها ندارد. این فرایندهای ذهنی زیر سطح آگاهی ما قرار دارند و بر رفتارهای آگاهانه ما اثرگذار است و شامل تفکرات درون ذهنی، خاطرات، آرزوها و انگیزه‌ها می‌باشد.

ضمیر ناخودآگاه ما شامل خلاقیت‌های درونی بی‌حد و مرز، اطلاعات ذخیره شده قدرتمند و دیگر پتانسیل‌های استفاده نشده است. ضمیر ناخودآگاه از قدرت ذهن برای انجام بسیاری از کارها استفاده می‌کند. «مدیتیشن» راهکاری برای استفاده از ضمیر ناخودآگاه و بهره بردن از قدرت ذهن برای انجام برخی کارهای خلاقانه است.

کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه سوال های بی‌شماری را که درباره ذهن ناخوداگاه وجود دارد و تا به حال مطرح شده، پاسخ می‌دهد. هدف این کتاب نشان دادن این نکته است که اگر به راستی قصد دارید که در زندگی خود به موفقیت و کامیابی دست یابد، باید بدانید که ذهن ناخودآگاهتان به چه شکل کار می‌کند و از خود واکنش نشان می‌دهد. باید به این امر اعتقاد داشته باشید که هیچ‌گاه برای دست یابی به رؤیاها و آرزوها دیر نیست. ضمیر ناخودآگاه در محل استقرار خود از ما محافظت می‌کند و ما را زنده نگه می‌دارد. در زندگی خود هر چیزی را که با حواس پنج‌گانه‌مان احساس می‌کنیم، همه چیزهایی را که می‌بینیم، می‌شنویم، حس می‌کنیم، می‌چشیم و بو می‌کنیم برای تحلیل و بررسی‌های آتی به ذهن می‌سپاریم و در ضمیر ناخودآگاه ما ذخیره خواهد شد.

 خواندن کتاب قدرت ذهن ناحوداگاه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های روان‌شناسی و کتاب هایی درباره شناخت ذهن مخاطبان این کتاب‌اند.

 بخشی از کتاب قدرت ذهن ناخودآگاه

بالغ بر ۹۰ درصد زندگی ذهن شما به صورت ناخودآگاه است. بنابراین، اشخاصی که از این قدرت شگفت‌انگیز استفاده نمی‌کنند، زندگی محدودی داشته و بهرهٔ چندانی از زندگی نمی‌برند.

عملکرد ناخودآگاه شما همیشه حیاتی و سازنده است. ناخودآگاه، خالق جسم شماست و بر همه عملکردهای حیاتی آن نظارت دارد. ۲۴ ساعت شبانه روز، مشغول کار است و هرگز نمی‌خوابد و همیشه در تلاش است تا به شما کمک کند و از شما در برابر آسیب‌ها، محافظت کند.

ضمیر ناخودآگاه شما با زندگی بی‌نهایت و خرد بی‌حد و مرز در ارتباط است و انگیزه‌ها و ایده‌های آن همواره حیاتی هستند. آرزوها، الهامات و چشم‌اندازهای بزرگ، برای داشتن زندگی بهتر و باشکوه‌تر، از ضمیر ناخودآگاه سرچشمه می‌گیرند. شما نمی‌توانید در مورد عمیق‌ترین اعتقادات خود بحثی داشته باشید؛ زیرا آنها از ذهن ناخودآگاه شما و نه خودآگاهتان ناشی می‌شوند. ناخودآگاه شما به صورت حس ششم، انگیزه، احساس، اشتیاق، اصرار و ایده با شما صحبت می‌کند و همواره بر این تأکید دارد که با پیشرفت، ترقی، رشد و ماجراجویی به بالاترین سطح زندگی دست یابید. عشق ورزیدن به انسان‌ها و نجات جان آنها از اعماق ضمیر ناخودآگاه شما نشأت می‌گیرد. برای مثال، در هنگام زلزله و آتش سوزی بزرگ سانفرانسیسکو که در تاریخ ۱۸ آوریل ۱۹۰۶ به وقوع پیوست، افرادی که فلج و معلول بودند، به طور خارق العاده‌ای از رختخواب‌های خود برخاستند و استقامت و شجاعت خود را به رخ کشیدند. آنها اشتیاق شدیدی برای نجات دیگران داشتند و از این‌رو، ضمیر ناخودآگاهشان به خواسته آنها جامهٔ عمل پوشاند.

هنرمندان، نوازندگان، شاعران، سخنرانان و نویسندگان بزرگ با ضمیرناخودآگاه خود هماهنگ هستند و همسو با آن عمل کرده و از آن، الهام می‌گیرند. مانند رابرت لوئیس استیونسون، پیش از خواب، ناخودآگاهش را وادار می‌کرد تا به هنگام خواب، داستان‌های او را بشنود و بر اساس آن عمل کند. وقتی که موجودی حساب بانکی‌اش کاهش می‌یافت، مرتب از ضمیر ناخودآگاه خود می‌خواست تا یک راهکار مناسب برای ارتقای فروش به او نشان دهد. استیونسون از هوش نامحدود ناخودآگاهش می‌خواست تا گام به گام این راهکار را همانند قطعه‌های یک پازل به او نشان دهد. این موضوع بیانگر این است که ضمیر ناخودآگاه شما، به طور آگاهانه و هوشمندانه با شما صحبت می‌کند و این در حالیست که ذهن خودآگاه شما، توان چنین کاری را ندارد.

بسیاری از اوقات، مارک تواین در مواجهه با مردم به آنها می‌گفت که هرگز در زندگی‌اش کار نکرده است. در واقع همه شوخ طبعی‌ها و نوشته‌های شکوهمند وی، از به کارگیری گنجینهٔ تمام نشدنی ذهن ناخودآگاهش ناشی می‌شود.نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۱)
♡سلام بر ابراهیم شهید♡
۱۴۰۰/۰۳/۰۱

واقعا این کار درست نیست ... این کتاب همون کتاب قدرت فکر هست که عنوانش عوض شده .. چرا اسم کتاب عوض میکنید؟؟؟؟ آدم فکر میکنه این یه کتاب دیگس !!!

phati80
۱۴۰۰/۰۱/۲۸

فقط میتونم بگم کتابی که شما را به همه خواسته های زندگیتان میرساند و زندگی تون رو متحول میکنه

کاربر ۳۱۵۳۴۴۴
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

واقعا کتاب خیلی خوبیه من ۴ بار خوندمش و برای بار ۵ام میخوام مطالعه اش کنم.

سینا
۱۴۰۰/۰۲/۲۶

کتابهای مورفی واقعا بی نظیر هستند

رضا
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

بسیار عالی و تاثیرگذار

bizhan mortazavi
۱۴۰۰/۰۳/۱۲

بی نظیر بهترین کتاب تاریخ

کاربر ۲۹۱۱۲۰۶
۱۴۰۰/۰۲/۱۷

فقط میتونم بگم عالیه این کتاب

کاربر ۲۳۷۰۲۵۷ rahman
۱۴۰۰/۰۲/۱۳

بسیار تاثیر گذار و درجه یک، حتما مطالعه کنید

abbaszeyaee
۱۴۰۱/۰۲/۱۷

کتابی بسیار بسیار عالی برای کسانی که به دنبال موفیقیت و کمال هستند

کاربر ۳۳۶۶۷۰۷
۱۴۰۰/۰۴/۱۴

بهترین کتاب برای موفقیت انسان در همه زمینه ها

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۱)
مرد جوانی از سقراط پرسید: «چگونه به این جایگاه دست یافتی و به یک فیلسوف سرآمد تبدیل شدی؟» سقراط در پاسخ گفت: «همراه من بیا تا پاسخ سؤالت را بگیری.» او پسر را کنار رودخانه‌ای برد و سرش را درون آب فرو کرد و این کار را ادامه داد تا زمانی که به آن پسر احساس خفگی دست داد. سپس، سر آن پسر را از زیر آب بیرون آورد. وقتی آن پسر آرامش خود را به دست آورد، سقراط از او پرسید: «وقتی زیر آب بودی، چه چیز را بیشتر از همه می‌خواستی؟ پسر در جواب گفت: «من در آن لحظه فقط هوا را می‌خواستم.» سقراط گفت: «وقتی تو هر چیز را به اندازهٔ هوا در زیر آب بخواهی، بدان دست خواهی یافت».
koki
ضمیر ناخودآگاه شما محل ذخیره سازی اطلاعات است و از حافظه‌ای قوی برخوردار است. برای استفاده از این حافظه همواره این‌گونه تأکید کنید: «هوش بی‌نهایت ذهن ناخودآگاه من همه چیزهایی را که باید در همه زمان‌ها، در همه جا بدانم برایم آشکار می‌کند».
abbaszeyaee
۹. بدشانسی در واقع، ترسی است که بارها در ذهن تکرار می‌شود.
koki
«من فلان شخص را آزادانه و از اعماق وجودم می‌بخشم. من آزادم و او نیز آزاد است. احساس شگفت‌انگیزی دارم. امروز برای من روز گذشت و بخشش و گذشت دیگران است. هر شخص که تا به حال مایه رنجش و آزردگی من شده یا آسیبی به من رسانده را می‌بخشم و برای او سلامتی، آرامش، شادی و سایر نعمت‌های الهی را آرزو می‌کنم. من این کا را آزادانه و با عشق و لذت انجام می‌دهم». راز بزرگ بخشش واقعی این است، همین که شخصی را بخشیدید دیگر نیازی به تکرار دعا ندارید. هر زمان که آن شخص به ذهنتان خطور کرد یا رویدادی خاص در ذهنتان تداعی شد، برای آن شخص گناهکار، آرزوی سلامتی و آرامش کنید. هربار که چنین فکری به ذهنتان خطور کرد، این کار را انجام دهید. پس از مدتی متوجه می‌شوید که فکر آن شخص یا آن رویداد آزار دهنده، کمتر و کمتر به ذهنتان خطور خواهد کرد و پس از مدتی به کلی محو خواهد شد.
koki
اگر چشم ذهن خود را باز کنید و به وجود گنجینهٔ بی‌نهایت درون خود پی ببرید، خواهید دید که ثروت بی‌نهایت در اطراف شما وجود دارد. درون شما همانند معدن طلایی است که می‌توانید هر آنچه را که برای یک زندگی تمام عیار و لذت بخش نیاز دارید، از آن استخراج کنید. بیشتر افراد در خواب غفلت به سر می‌برند چرا که از وجود این معدن طلا که سرشار از عشقی بی‌نهایت است، بی‌اطلاعند. به هر چیز که می‌خواهید دست خواهید یافت.
koki
ضمیر ناخودآگاه در برابر تلقین ناتوان است و به وسیله آن کنترل می‌شود. وقتی ذهن خود را آرام و ساکن می‌کنید، افکار ذهن خودآگاه شما از طریق فرایندی شبیه به اسمز (به فرایندی گفته می‌شود که طی آن حلال از طریق یک غشای نیمه تراوا از جایی که محلول رقیق‌تر است به جایی که محلول غلیظ‌تر است، نفوذ می‌کند) در ناخودآگاه نفوذ می‌کنند. هنگامی که افکار مثبت به بخش ناخودآگاه نفوذ کند، همانند هم نوعان خود رشد می‌کند و آسودگی خاطر، آرامش و متانت را برای شما به ارمغان می‌آورد.
koki
حیوانات، ترس درون شما را متوجه می‌شوند و نسبت به آن در برابر شما واکنش نشان می‌دهند. اگر عاشق حیوانات باشید، هرگز از سوی آنها آسیبی به شما نمی‌رسد. برخی افراد، هرگز به بلوغ احساسی نمی‌رسند و کنترلی بر روی احساسات خود ندارند و همانند سگ، گربه و سایر حیوانات حساسیت نشان می‌دهند.
koki
بلوغ احساسی برسید و به دیگران اجازه دهید تا متفاوت از خواستهٔ شما رفتار کنند. آنها به طور کامل این حق را دارند تا با شما مخالفت نمایند و شما هم این اختیار را دارید تا با آنها مخالفت کنید.
koki
اگر ضمیر ناخودآگاهتان را قانع سازید که ثروتمند هستید و همیشه این ثروت در زندگی شما جریان دارد، بدون در نظر گرفتن شیوه‌های رسیدن به ثروت، به صورت اجتناب‌ناپذیری بدان دست خواهید یافت.
abbaszeyaee
به هنگام گام برداشتن به سوی موفقیت، هرگز قدرت نامرئی و سازندهٔ ضمیر ناخودآگاهتان را فراموش نکنید.
abbaszeyaee

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۱
شابک۹۷۸۶۲۲۶۹۱۴۷۳۴
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۱
شابک۹۷۸۶۲۲۶۹۱۴۷۳۴