با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
من خوابم نمی آید!

دانلود و خرید کتاب من خوابم نمی آید!

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب من خوابم نمی آید!  نوشته  جاناتان الن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب من خوابم نمی آید!

کتاب من خوابم نمی آید! از مجموعه من...نیستم! نوشته جاناتان الن و ترجمه نیلوفر امن‌زاده است. کتاب من خوابم نمی آید! را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

مجموعه من ...نیستم! مجموعه جذابی است که با زبانی ساده و تصاویر رنگی و جالب برای کودکانی نوشته شده که تازه خواندن را شروع کرده‌اند. این مجموعه پر از نکته‌های آموزشی درباره رفتار‌های خردسالان و چگونگی برخورد والدین با آنها است.

درباره کتاب من خوابم نمی آید!

بچه جغد معروف قصه ما خوابش نمی‌آید؛ اگر چشم‌هایش را بسته می‌خواهد کمی فکر کند. خمیازه‌اش هم برای این است که حوصله‌اش سر رفته است. اما بقیه فکر می‌کنند بچه جغد خواب‌آلود است چرا؟ بچه جغد نمی‌خواهد قبول کند وقت خوابش است؟

خواندن کتاب من خوابم نمی آید! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان ۳ تا ۷ ساله مخاطبان این مجموعه جذاب و آموزنده‌اند.

درباره جاناتان الن

جاناتان الن، نویسنده مجموعه من ...نیستم! در سال ۱۹۵۷ به دنیا آمده است. او نویسنده و تصویرگر کتاب اهل انگلستان است. کتاب‌هایی که جاناتان برای کودکان طراحی و تصویرگری می‌کند بسیار ساده و در عین حال جذابند که یک داستان را در کنار نقاشی‌های دوست‌داشتنی روایت می‌کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۲۸۷-۵
تعداد صفحات۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۲۸۷-۵