با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب پندهای آسمانی اثر واحد پژوهش نشر نور معارف

دانلود و خرید کتاب پندهای آسمانی

فرمایشات اولیاء الهی آیت‌الله سیدعبدالکریم کشمیری، آیت‌الله محمدجواد انصاری همدانی، آیت‌الله مهدی الهی قمشه‌ای و ...

۴٫۳ از ۶ نظر
۴٫۳ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پندهای آسمانی  نوشته  واحد پژوهش نشر نور معارف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب پندهای آسمانی

پندهای آسمانی اثر واحد پژوهش نشر نور معارف است. این کتاب اخلاقی شامل فرمایشات اولیاء الهی آیت‌الله سیدعبدالکریم کشمیری، آیت‌الله محمدجواد انصاری همدانی، آیت‌الله مهدی الهی قمشه‌ای و ...است. 

 درباره کتاب پندهای آسمانی

پندهای آسمانی، بارانی است آسمانی که از عرش ذهن و دل پنج تن از سالکان کوی دوست فرو ریخته و از بنان و بیان مبارک آنان تراویده است تا با سیراب ساختن دل دوستداران سلوک الی الله، رویش سبز جوانه‌های معرفت و محبت را در جان آنها نظاره‌گر باشد.

آیت‌الله سیدعبدالکریم کشمیری، آیت‌الله محمدجواد انصاری همدانی، آیت‌الله مهدی الهی قمشه‌ای، آیت‌الله حاج سید ابوالحسن قزوینی و جناب کربلایی احمد تهرانی (رضوان‌الله تعالی علیهم) بزرگانی هستند که فرمایشات گهربار آنان را در این کتاب خواهید خواند.

 گوش فرادادن و خواندن پند و اندرز بزرگان علم و دین همیشه راهگشای انسان‌‌های حقیقت‌جو بوده و هست. همان‌گونه که قرآن کتاب الهی مسلمانان خود کتابی پر از پند و موعظه است و بر این کار تاکید ورزیده است. 

در کتاب پرفیض پندهای آسمانی، پندهایی ارزشمند درباره مفاهیم ناب اخلاقی و انسانی و دینی  از این چند بزرگ والامقام آمده است. پندهایی درباره کمال، خودسازی، فضیلت سوره‌های قرآنی، بهترین اعمل نزد خداوند، لزوم استقامت در رسیدن به حق و حقیقت، توسل، دفع بلا، ذکر، عبادت خداوند، لزوم اندیشیدن، زیارت اهل قبور، خطرهای غفلت از راه حق، مقام ائمه و پیامبران و بزرگان دینی، توحید، عدل، امامت، نبوت و معاد، تفاوت انسان‌ها با یکدیگر، انسان دوستی، عشق الهی و بسیاری نکات ناب اخلاقی، دینی و تربیتی که دانستنش برای انسان و روشن‌کردن مسیر تحول و کمال انسانی ضروری به نظر می‌رسد. 

 خواندن کتاب پندهای آسمانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر دوست دارید از چشمه ناب پندهای بزرگان و عالمان دینی بهره‌مند شوید و فرمایشات آنها را سرلوحه زندگی خود قرار دهید. کتاب پندهای آسمانی را همیشه با خود داشته باشید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۱ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۷۹۰۷-۴-۶
دسته بندی
تعداد صفحات۱۹۱صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۷۹۰۷-۴-۶