با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب روایت تسخیر اثر بنیاد بین‌المللی استکبارشناسی ۱۳ آبان

دانلود و خرید کتاب روایت تسخیر

روایتی تصویری از تسخیر لانه جاسوسی

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روایت تسخیر  نوشته  بنیاد بین‌المللی استکبارشناسی ۱۳ آبان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب روایت تسخیر

کتاب روایت تسخیر یکی از آثار پژوهشی انتشارات سازمان بسیج دانشجویی است. کتاب روایت تسخیر، روایتی تصویری از تسخیرلانه جاسوسی در طول ۴۴۴ روز است.

درباره کتاب روایت تسخیر

این کتاب که زبان های انگلیسی و فارسی چاپ شده تلاش دارد یک روایت صحیح و بی‌طرفانه را از اتفاقات تسخیر برای مخاطبین داخلی و خارجی به تصویر بکشد. در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است:« یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های نیروهای انقلابی، تببین ماهیت استکبار و جلوگیری از به فراموشی سپردن جنایات آن است؛ تا این‌که ابتدا در بین ملت مسلمان ایران و سپس مسلمانان جهان و در نهایت همۀ مظلومان و مستضعفان عالم، این آگاهی و بصیرت نسبت به ظلم‌های استکبار جهانی ایجاد شود و آن‌گاه حرکتی عظیم برای ریشه‌کن کردن این ستمگری‌ها و ستمگران آغاز شود. نیروهای مؤمن انقلابی باید از هر موقعیتی برای افزایش این آگاهی و تقویت این حرکت استفاده کنند. اکنون پس از گذشت چهار دهه از ماجرای تسخیر، با توجه به خلأ موجود در بازتاب صحیح علل و چرایی بروز این واقعه -بالأخص برای جوانان و مخاطبان غیرایرانی- بنیاد بین المللی استکبارشناسی در کتاب پیشِ رو سعی کرده است تا با استفاده از تصاویر آرشیوی و کمتر دیده‌شده، سیری مصور از ماجرای انقلاب دوم را تدوین کند.»

بسیج دانشجویی به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردها و نهادهای انقلاب اسلامی می‌کوشد در حوزه جنگ نرم در میدان نبرد نوین با دشمن تلاش کند و در این راستا انتشار کتاب‌هایی با رویکرد و محوریت اعتلای نقش‌آفرینی بسیج دانشجویی و با محتواهای گوناگون آموزشی و آگاهی دهنده را در دستور کار خود قرار داده است.

هدف این سازمان فرهنگسازی، ایجاد روحیه مطالبه‌گری و تصمیم‌سازی برای مسئولان، تربیت نیروهای متعهد و در نهایت ورود در میدان عمل برای ساختن جامعه اسلامی است.

کتاب روایت تسخیر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب روایت تسخیر از این انتشارات می‌تواند راهنما و راهگشایی برای دانشجویان متعهد و انقلابی باشد تا در جهت افزایش دانش و بینش انقلابی خود از آن بهره‌مند شوند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۲۵-۲۰-۴
تعداد صفحات۳۴۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۲۵-۲۰-۴