با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب فندق و گندمک اثر صدیقه جاویدی بوشهری

دانلود و خرید کتاب فندق و گندمک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فندق و گندمک  نوشته  صدیقه جاویدی بوشهری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فندق و گندمک

کتاب فندق و گندمک نوشته صدیقه جاویدی و تصویرگری علی میری بر اساس اطلاعات علمی نوشته شده است. این کتاب به زیبایی بچه‌ها را با دامداری صنعتی، مراحل رشد گوسفندان و محصولات دامی آشنا می‌کند.

یک سفر به یاد ماندنی با فندق و گندمک، از زمانی که هنوز خیلی کوچولو هستند تا وقتی خودشان مامان و بابا می‌شوند. بچه‌ها هرگز این سفر را فراموش نخواهند کرد. 

خواندن کتاب فندق و گندمک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن این کتاب را به کودکان زیر سن دبستان و دبستانی پیشنهاد می‌کنیم. 

بخشی از کتاب فندق و گندمک

پاییز و زمستان را پشت سر گذاشتیم و باز به فصل بهار رسیدیم. حالا من و گندمک یک ساله شده بودیم. همه جا پر بود از سبزه و گل‌های وحشی. آسمان آبی بود با چند تکه ابر سفید و نرم، مثل پشم‌های گندمک. آن روز خیلی خوب چرا کردیم. گندمک دیگر به‌دنبال مادرش راه نمی‌افتاد. صدایش هم مثل بچه‌ها نبود. بعد از اینکه حسابی سیر شدیم به زیر سایه درختی رفتیم و استراحت کردیم. نادر نی می‌زد و بچه ببعی‌ها به دنبال سایه ابر ها می‌دویدند و بازی می‌کردند که یک دفعه باران شروع شد..... آب باران خنک و شیرین بود. گندمک که دوست نداشت خیس بشود زیر درخت پناه گرفته بود و به من نگاه می‌کرد و می‌خندید. او روی پشم‌های نرم و سفیدش حساس بود.... من احساس می‌کردم چقدر گندمک را دوست دارم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۰۴۴-۱-۱
تعداد صفحات۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۵۰۴۴-۱-۱