با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در دفتر پرستاری چه می گذرد؟

دانلود و خرید کتاب در دفتر پرستاری چه می گذرد؟

مروری بر وقایع سال ۱۳۸۵ از منظر مدیر خدمات پرستاری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب در دفتر پرستاری چه می گذرد؟  نوشته  افرا مهرائی صدق  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب در دفتر پرستاری چه می گذرد؟

کتاب در دفتر پرستاری چه می‌ گذرد؟ نوشته افرا مهرائی صدق است. این کتاب مروری بر وقایع سال ۱۳۸۵ از منظر مدیر خدمات پرستاری دارد.

همیشه نگاه به پرستاران، زندگی آن‌ها و کارها و اهدافشان نگاهی سرشار از مهر، احترام و قدرشناسی است. این تصویر هرچند غلط نیست اما تفکری است که جامعه دارد و عموم مردم از حقیقت آنچه در این شغل و در دفتر پرستاری رخ می‌دهد بی‌خبر هستند. جامعه پرستاری نیز به دلیل کمبود نیرو هرگز فرصت آن را نیافته است که مردم از آنچه واقعا در یک دفتر پرستاری می‌گذرد آگاه کند. این دفتر، مجموعه خاطرات یکی از پرستاران بازنشسته است که تصویر روشن و واضحی از یک دفتر پرستاری و زندگی و وظایف دشوار پرستاران در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد و آنان را با حقیقت این شغل شریف و سخت آشنا می‌کند.

کتاب در دفتر پرستاری چه می‌ گذرد؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های خاطرات را به خواندن این اثر دعوت می‌کنیم. اگر دوست دارید بدانید چه اتفاقاتی در یک دفتر پرستاری رخ می‌دهد، این کتاب منبعی عالی برای شما است.

بخشی از کتاب در دفتر پرستاری چه می‌گذرد

مراسم تودیع یک استرس شدید روحی و روانی و ذهنی بود. یک سخنرانی چند دقیقه‌ای به اندازه چند ساعت سخت و خسته کننده به نظر می رسید. من با کمال ادب و احترام نسبت به کارکنان صادق و توانمند قدم به آن مراسم گذاشتم. مراسم تودیع در همان سالنی برگزار شد که ۱۰ سال پیش معارفه شده بودم. در طول یک دهه اتفاقات و حوادث از من انسان دیگری ساخته بود .......انگار من خودم را نشناخته بودم این همه تقدیر در مراسم تودیع خارج از پیش‌بینی‌های من بود.

نکته جالب این بود که کسانی حضور داشتند که توقع حضور ایشان را نداشتم و برعکس کسانی که احتمال میدادم حتماً می آیند حضور نداشتند...... به دفتر پرستاری رفتم کمد خودم را خالی کردم وسایلم را برداشتم و برای همیشه محل کار ده سال گذشته ام را ترک کردم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۲۷۱۰-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۲۱۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۲۷۱۰-۰