با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شنل قرمزی

دانلود و خرید کتاب شنل قرمزی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شنل قرمزی  نوشته  مارا آلپرین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شنل قرمزی

 کتاب شنل قرمزی داستانی از مارا آلپرین با تصویرگری لورتا شاوئر و ترجمه باران یوسفی است. این داستان یک بازنویسی از افسانه شنل قرمزی است. دخترکی که برای مادربزرگ بیمارش، چیزی می‌برد و گرگی که در میانه راه نقشه به دست آوردن دخترک را می‌کشد...

درباره کتاب شنل قرمزی

شنل قرمزی یکی از شخصیت‌های محبوب ادبیات کودکان و افسانه‌های سراسر دنیا است. داستانش تا به حال بارها و بارها بازآفرینی شده و مورد اقتباس‌های سینمایی و تئاتری قرار گرفته است. این داستان از دختر کوچولویی می‌گوید که عاشق رنگ قرمز است و شنلی به رنگ سرخ دارد. یک روز مادرش سبدی پر از میوه و خوراکی به او می‌دهد و از او می‌خواهد آن را به مادربزرگ برساند که خانه‌اش آن سمت جنگل است و بیمار شده است. شنل قرمزی راه می‌افتد و در راه به همه حیوانات می‌گوید که قرار است این خوراکی‌ها را به مادربزرگش برساند. تا اینکه گرگ گرسنه‌ای به او برمی‌خورد. گرگ نقشه‌ای می‌کشد. او به میوه علاقه ندارد، دوست دارد، شنل قرمزی را یک لقمه چپ کند!

کتاب شنل قرمزی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب هدیه‌ای است از نوجوانان مرکز آموزش مشارکتی به همه‌ی کودکان خردسال ایران.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۳۶۴-۹۰-۴
تعداد صفحات۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۳۶۴-۹۰-۴