با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پاستا و پیتزا + دستورات خمیری به روایت ساناز سانیا

دانلود و خرید کتاب پاستا و پیتزا + دستورات خمیری به روایت ساناز سانیا

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پاستا و پیتزا + دستورات خمیری به روایت ساناز سانیا  نوشته  ساناز  مینایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پاستا و پیتزا + دستورات خمیری به روایت ساناز سانیا

کتاب پاستا و پیتزا + دستورات خمیری به روایت ساناز سانیا یکی از کتاب‌های آموزش آشپزی موسسه فرهنگی هنری ساناز سانیا است. این موسسه از سال ۱۳۵۷ با مدیریت ساناز مینایی، کار خود را آغاز کرد و توانست یکی از کارآمدترین و بروزترین موسسات آموزش آشپزی و شیرینی‌پزی را در ایران راه اندازی کند.

ساناز مینایی نویسنده، ناشر،محقق و صاحب ۲۷ عنوان کتاب آشپزی و شیرینی‌پزی و دارنده مجوز دانشگاه علمی و کاربردی است. او تولید و پخش ده‌ها فیلم آموزشی و نخستین برنامه‌های آموزشی از صدا و سیمای ایران و برنامه‌های برون‌مرزی کانال آفتاب را در کارنامه دارد.

ساناز سانیا تاکنون مدارک برتری همچون صدها لوح تقدیر، دیپلم افتخار از ایران، انگلیس، فرانسه، امریکا، ژاپن، امارات و ایتالیا را از آن خود کرده است.

این موسسه در دهه ۸۰ اولین مجوز انتشار ماهنامه تخصصی آشپزی را هم از وزارت فرهنگ و ارشاد گرفت و نفیس‌ترین و پرتیراژترین ماهنامه تخصصی این حوزه را منتشر کرد.

موسسه ساناز سانیا تاکنون در جهت شناسایی فرهنگ آشپزی، پذیرایی و خوراک‌های ایرانی به دنیا فعالیت‌های ارزنده‌ای انجام داده است .

در کتاب پاستا و پیتزا + دستورات خمیری به روایت ساناز سانیا، با دستور تهیه انواع پاستا و پیتزا و خمیرهای کاربردی و خوشمزه آشنا خواهید شد. این کتاب می‌تواند به شما ایده‌هایی خلاقانه برای پخت پیتزا و پاستا بدهد.

خواندن کتاب پاستا و پیتزا + دستورات خمیری به روایت ساناز سانیارا به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر دوست دارید پخت انواع پیتزا و پاستا را یاد بگیرید، این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۶۶۳-۳۸-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۱۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۶۶۳-۳۸-۰