با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مزه‌های مهمانی به روایت ساناز سانیا

دانلود و خرید کتاب مزه‌های مهمانی به روایت ساناز سانیا

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مزه‌های مهمانی به روایت ساناز سانیا  نوشته  ساناز  مینایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مزه‌های مهمانی به روایت ساناز سانیا

کتاب مزه‌های مهمانی به روایت ساناز سانیا یکی از کتاب‌های آموزش آشپزی موسسه فرهنگی هنری ساناز سانیا است. این موسسه از سال ۱۳۵۷ با مدیریت ساناز مینایی، کار خود را آغاز کرد و توانست یکی از کارآمدترین و بروزترین موسسات آموزش آشپزی و شیرینی‌پزی را در ایران راه اندازی کند.

ساناز مینایی نویسنده، ناشر،محقق و صاحب ۲۷ عنوان کتاب آشپزی و شیرینی‌پزی و دارنده مجوز دانشگاه علمی و کاربردی است. او تولید و پخش ده‌ها فیلم آموزشی و نخستین برنامه‌های آموزشی از صدا و سیمای ایران و برنامه‌های برون‌مرزی کانال آفتاب را در کارنامه دارد.

ساناز سانیا تاکنون مدارک برتری همچون صدها لوح تقدیر، دیپلم افتخار از ایران، انگلیس، فرانسه، امریکا، ژاپن، امارات و ایتالیا را از آن خود کرده است.

این موسسه در دهه ۸۰ اولین مجوز انتشار ماهنامه تخصصی آشپزی را هم از وزارت فرهنگ و ارشاد گرفت و نفیس‌ترین و پرتیراژترین ماهنامه تخصصی این حوزه را منتشر کرد.

موسسه ساناز سانیا تاکنون در جهت شناسایی فرهنگ آشپزی، پذیرایی و خوراک‌های ایرانی به دنیا فعالیت‌های ارزنده‌ای انجام داده است .

در کتاب مزه‌های مهمانی به روایت ساناز سانیا، با دستور تهیه انواع مزه‌های خوشمزه مهمانی و فینگرفودها آشنا خواهید شد. این کتاب می‌تواند به شما ایده‌هایی خلاقانه برای پخت انواع مزه‌های مهمانی بدهد.

خواندن کتاب مزه‌های مهمانی به روایت ساناز سانیا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر دوست دارید تهیه انواع مزه‌های مهمانی را یاد بگیرید این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
پیام
۱۴۰۰/۰۵/۰۱

قیمتش شوخیه؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۶۶۳-۳۰۴
دسته بندی
تعداد صفحات۱۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۰۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۷۶۶۳-۳۰۴