با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زندگی من، خنده های تو!

دانلود و خرید کتاب زندگی من، خنده های تو!

سرطان از بوسه متنفر است

۴٫۸ از ۴ نظر
۴٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زندگی من، خنده های تو!  نوشته  جسیکا رید اسلیورسکی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زندگی من، خنده های تو!

کتاب زندگی من، خنده های تو! نوشته جسیکا رید اسلیورسکی و ترجمه آناهیتا حضرتی است. کتاب زندگی من، خنده های تو! را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب زندگی من، خنده های تو!

داستان این کتاب درباره مادری است که مبتلا به سرطان است و دارد دوره درمانش را سپری می‌کند و در این دوره کودکانش به او عشق و محبت و شادی هدیه می‌دهند تا انرژی یک ابرقهرمان را برای مبارزه با بیماری‌اش پیدا کند.

این اثر داستانی امیدبخش و فوق العاده است و نویسنده آن، جسیکا که خود از سرطان نجات یافته، اعتقاد دارد که داستانش می‌تواند به بسیاری از خانواده‌های درگیر سرطان کمک کند. این کتاب به کودک آموزش می‌دهد که وقتی کسی از عزیزانش دچار سرطان شده چه اتفاق‌هایی ممکن است برایش بیفتد و چطور باید در چنین مواقعی با او رفتار و به زندگی امیدوارش کرد.

خواندن کتاب زندگی من، خنده های تو! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب برای همه کودکان به ویژه کودکانی نوشته شده که یکی از والدین یا اعضای خانواده‌شان در حال مبارزه با بیماری سرطان است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۴۶۷-۱
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۴۶۷-۱