با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دوداس  نوشته  سورت چندرا چتوپادهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب دوداس

دوداس، نوشته سورت چندرا چتوپادهی داستانی تراژدیک از ضد قهرمان‌ترین قهرمانان ادبیات هند است که آزادی و سرکشی فطری او در اوان جوانی، وی را فدای تحصیلات و سطح زندگی موردپسند فئودالیزم هندی می‌کند.

 این داستان آن قدر در جان و دل هندی‌ها نفوذ کرده که تقریباً هر دهه یک فیلم از آن ساخته می‌شود. تا به حال ۱۷ فیلم از روی این کتاب ساخته شده و آخرین دوداس مربوط به سال ۲۰۱۵ است. 

درباره کتاب دوداس

دوداس، پسری از یک خانواده متمول هندی در انگلستان درس خوانده و حالا به خانه بازمی‌گردد. او برخلاف انتظار پدرو مادرش، ابتدا به دیدار معشوقش یارو می‌رود و همین موضوع باعث ناراحتی خانواده و شعله‌ور شدن آتشی می‌شود که زندگی دوداس و معشوقش و خانواده‌های آنها را نابود می‌کند. مادر دوداس خانواده دختر را هم‌شأن خودشان نمی‌داند بنابراین در یک مهمانی بزرگ مادر یارو را جلوی همه تحقیر می‌کند. مادر یارو هم سوگند می‌خورد  با این خانواه وصلت نکند و درنتیجه دختر را به مرد متولی شوهر می‌دهد..... مردی که یارو به عقد او درمی‌آید همسر سابقش را از دست داده اما هنوز درل در گرو خاطرات او دارد بنابراین رابطه عاطفی میان زن و شوهر شکل نمی‌گیرد... از آن طرف دوداس هم طاقت این اتفاقات را ندارد برای همین به افیون و شراب روی می‌آورد و خود را به دست تقدیر شومش می‌سپارد...

خواندن کتاب دوداس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به داستان‌های عاشقانه ملل رابه خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۲-۲۴۵-۹
تعداد صفحات۱۸۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۶/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۲-۲۴۵-۹