با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه تردید به نفس را از بین ببریم

دانلود و خرید کتاب چگونه تردید به نفس را از بین ببریم

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه تردید به نفس را از بین ببریم  نوشته  موسسه HTeBooks  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چگونه تردید به نفس را از بین ببریم

کتاب چگونه تردیدِ به نفس را از بین ببریم توسط موسسه HTeBooks گردآوری شده و توسط سید محمد صادق احمدی ترجمه شده است. این کتاب با ساختاری ساده و برای خواندن سریع و آسان نوشته شده است و هدف این کتاب آگاهی رسانی در کمترین زمان است.

نداشتن اعتمادبه‌نفس یک حس انسانی اجتناب‌ناپذیر است. راضی نبودن از خود بخشی از طبیعت انسان است، ولی ما می‌توانیم شدت این عدم رضایت را کاهش دهیم. اجتناب از عدم اعتمادبه‌نفس ممکن است مشکل باشد، اما تأثیرات آن قابل کاهش است. عدم اعتمادبه‌نفس کنترل نشده ممکن است پیامدهای منفی زیادی را برای فرد داشته باشد، به همین دلیل باید در سریع‌ترین زمان ممکن به آن پرداخته شود. راه‌های زیادی وجود دارد برای تشخیص اینکه آیا از عدم اعتمادبه‌نفس رنج می‌برید یا نه و این کتاب این راه‌ها را بسته به هر مورد بررسی خواهد کرد.

خواندن کتاب چگونه تردید به نفس را از بین ببریم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر به دنبال افزایش اعتماد به نفس خود هستید این کتاب را از دست ندهید.

 بخشی از کتاب چگونه تردید به نفس را از بین ببریم

گاهی اوقات موارد نداشتن اعتمادبه‌نفس به خاطر بدگمانی ما نسبت به چیزهایی که اطرافمان اتفاق می‌افتد به وجود می‌آیند. چون این ریشهٔ مشکل است، راه‌حل آن این است که فن جداسازی خیال از واقعیت را بیاموزیم.

این نوع نداشتن اعتمادبه‌نفس معمولاً در روابط رخ می‌دهد. وقتی با کسی رابطه دارید و احساس نداشتن اعتمادبه‌نفس می‌کنید، معمولاً فکر می‌کنید که برای شریکتان به اندازهٔ کافی خوب نیستید یا اینکه شریکتان ممکن است کس دیگری را پیدا کند چون شما معیارهای او را برآورده نمی‌کنید. اغلب این گونه موارد نداشتن اعتمادبه‌نفس ریشه در شایعات و٫یا بدگمانی دارند.

در این گونه مواقع، بهترین کار این است که قبل از این که عکس‌العملی از خود نشان دهید از درستی اطلاعات خود مطمئن شوید. وقتی فرد به خود اعتماد ندارد، رد کردن شایعات و باور کردن حقایق برایش مشکل است. این نباید اتفاق بیفتد. تا جایی که می‌توانید واقع‌بین باشید و سعی کنید موقعیت را از یک زاویهٔ دید بی‌طرفانه درک کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mohammadreza
۱۳۹۹/۰۹/۱۳

چهل و شش صفحه بیست و‌ پنج هزارتومن؟😐😐

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۵-۵۵-۲
تعداد صفحات۴۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۹/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۰۵-۵۵-۲