با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ریسک های ‌فناوری اطلاعات‌

دانلود و خرید کتاب ریسک های ‌فناوری اطلاعات‌

تبدیل تهدیدهای کسب و کار به مزیت رقابتی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ریسک های ‌فناوری اطلاعات‌  نوشته  جرج وسترمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ریسک های ‌فناوری اطلاعات‌

کتاب ریسک های ‌فناوری اطلاعات‌ نوشته جرج وسترمن است که در انتشارات نظری به چاپ رسیده است.

در نیم قرن گذشته، تطابق سریع فناوری اطلاعات با زندگی نوین، محیطی را به وجود آورده که نه تنها فناوری اطلاعات در سطح وسیعی مورد استفاده قرار گرفته، بلکه به طرز پیچیده‌ای با بیرون و درون سازمان در تعامل می‌باشد. هر چه استقلال یا عدم استقلال سازمان نسبت به فناوری اطلاعات کاهش یا افزایش یابد، پیامدهای ریسک فناوری اطلاعات بر سازمان بیشتر می‌شود. به راستی ریسک فناوری اطلاعات چیست؟ ریسک فناوری اطلاعات، امکان وقوع حادثه‌ای برنامه‌ریزی نشده است که منجر به شکست سازمان و یا استفاده از فناوری اطلاعات در راستای اهداف سازمان می‌شود و این موضوع تنها به دپارتمان فناوری اطلاعات و یا مرکز داده‌ی سازمان مربوط نیست. حوادث ناشی از ریسک فناوری اطلاعات می‌تواند منجر به بروز صدمات جبران‌ناپذیری در کسب و کار شده و طیف وسیعی از سرمایه‌داران، سهام‌داران و مشتریان شرکت را تحت تأثیر قرار دهد. به طور خلاصه، امروزه مقوله ریسک فناوری اطلاعات اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده است.

این کتاب به موضوع مدیریت ریسک‌های فناوری اطلاعات و پیامدهای آن، پرداخته و انواع این ریسک‌ها و راه‌های برخورد با آنها و مدیریتشان را تشریح کرده است.

 خواندن کتاب ریسک های ‌فناوری اطلاعات‌ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 تمام دست‌اندرکاران به ویژه مدیران حوزه فناوری اطلاعات.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۱۶۶-۲
تعداد صفحات۲۵۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۹/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۱۶۶-۲