با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
موج سوم شناخت رفتار درمانی

دانلود و خرید کتاب موج سوم شناخت رفتار درمانی

۱٫۰ از ۲ نظر
۱٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب موج سوم شناخت رفتار درمانی  نوشته  جیمز دی هربرت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب موج سوم شناخت رفتار درمانی

کتاب موج سوم شناخت رفتار درمانی نوشته جیمز دی هربرت با ترجمه مژگان نیکنام منتشر شده است. این کتاب یکی از کتاب‌های تخصصی و کارآمد روان‌شناسی نشر تزکیه است.

انتشارات تزکیه سال ۱۳۷۵ با مدیرمسئولی آقای یوسف سلطانی، دانش آموخته علوم تربیتی وروانشناسی، تأسیس شد. این انتشارات در دو دهه فعالیت خود بیش از ۲۰۰ جلد کتاب در حوزه های  روانشناسی، مشاوره، خانواده و تعلیم و تربیت منتشر کرده است که منبع معتبری برای دروس کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری هستند. 

انتشارات تزکیه با ده‌ها عنوان کتاب در دست چاپ در زمینه‌های روانشناسی و خانواده ،یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین مجموعه‌های فرهنگی دربین اساتید دانشگاه، مترجمین ومؤلفین، خانواده‌ها، مشاوران و سایر اقشار کتاب‌خوان کشور است. 

کتاب موج سوم شناخت رفتار درمانی یکی از کتاب‌های تخصصی این انتشارات است که به خوانندگان متخصص و علاقه‌مند کمک می‌کند اطلاعات دقیق و به روزی از علم روان‌شناسی داشته باشند.

خواندن کتاب موج سوم شناخت رفتار درمانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به دانشجویان و متخصصان و علاقه‌مندان به روان‌شناسی پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Hormoz Sohrabi
۱۴۰۰/۰۶/۱۲

فقط باید تاسف خورد به حال ملتی که استاد دانشگاهش کتابی را با این کیفیت فجیع ترجمه کنه. حیف و افسوس که‌ کتابی با این غنای مطالب چنین ترجمه بدی داشته باشه.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۷۷۱-۶۶-۶
تعداد صفحات۳۴۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۰۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۶۷۷۱-۶۶-۶