با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ارزش منصفانه اثر اسماعیل علی نیا

دانلود و خرید کتاب ارزش منصفانه

تفسیر و بکارگیری استاندارهای بین‌المللی گزارشگری مالی و حسابداری

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارزش منصفانه  نوشته  اسماعیل علی نیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ارزش منصفانه

کتاب ارزش منصفانه تالیف اسماعیل علی‌نیا و آرمین وجودی نوبخت، از کتاب‌های دانشگاهی و تخصصی انتشارات فکر سبز است که برای دانشجویان رشته حسابداری و مدیریت مالی تدوین شده است.

انتشارات فکر سبز از سال ۸۸ فعالیت در حوزه نشر را آغاز نموده است . این انتشارات در بخش‌های دانشگاهی، عمومی و کودک ونوجوان به صورت مجزا و تخصصی فعالیت می‌کند . بخش دانشگاهی از زمینه‌های اصلی فعالیت انتشارات است که با مدیریت اسماعیل علی‌نیا عضو هیات علمی دانشگاه و مولف و مترجم خدمات اخذ مجوز، طراحی تا چاپ کتاب را به نویسندگان گرامی ارائه می‌دهد .

درباره کتاب ارزش منصفانه

در فصل اول کتاب ارزش منصفانه این اثر به اهمیت اندازه‌گیری در علم و حسابداری پرداختیم. بیان نمودیم ارزش منصفانه مربوط‌ترین اطلاعات را در اختیار تصمیم‌گیرندگان قرار می‌دهد. وضع استاندارد بین‌المللی گزارشگری مالی ارزش منصفانه نشانی از تلاش حرفه جهت کسب مقبولیت و پایداری دانش حسابداری در مجامع علمی است.

در فصل دوم استاندارد حسابداری ارزش منصفانه (استاندارد بین‌المللی گزارشگری مالی شماره ۱۳) را تفسیر نموده و نحوه به‌کارگیری آن را تشریح کردیم. و فصل سوم اثر را به تفسیر و بکارگیری استاندارد بین‌المللی حسابرسی ارزش منصفانه اختصاص دادیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۱ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۴۹-۱۳-۷
تعداد صفحات۱۱۱صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۲/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۴۴۹-۱۳-۷