با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
می توانی اگر بخواهی

دانلود و خرید کتاب می توانی اگر بخواهی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب می توانی اگر بخواهی  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب می توانی اگر بخواهی

کتاب می توانی اگر بخواهی نوشته جول اوستین است که با ترجمه مریم خسروخانی منتشر شده است. نویسنده در این کتاب راهکارهایی ارائه است که با به کاربستن آنها می‌توان بر هر شکستی پیروز شد. می‌توان نقشۀراه یک زندگی سالم را طرح‌ریزی کرد.

جول اوستین یک واعظ، کشیش تلویزیونی، نویسنده و کشیش ارشد در کلیسای لیک‌وود است. اوستین نویسنده هفت کتاب پر فروش نیویورک تایمز است. این نویسنده، انسانی حیرت‌انگیز، باایمان و پرشور است، که با نگاهی امروزی و کلمات و مفاهیم مدرن و مطابق با خواسته‌های نسل امروزی، دستان هر انسانی را از هر طرز فکری در دستان پر مهر خداوند می‌گذارد. 

کتاب حاضر با عنوان می‌توانی اگربخواهی، یکی از کتاب‌هایی است که انسان را به شناخت خود نزدیک می‌کند. کلمه به کلمهٔ کتاب حاضر، نفسی تازه بر جانت می‌دمد. در این کتاب نفیس، هشت اصل انکارناپذیر ارائه شده‌است که به تو کمک می‌کند تا تمام استعدادهای نهانی خود را کشف کنی.

خواندن کتاب می توانی اگر بخواهی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی موفق پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب می توانی اگر بخواهی

بررسی‌ها نشان می‌دهد، به همان سمتی پیش می‌رویم که به طور مداوم مجسم می‌کنیم. تو باید آنچه را که می‌خواهی، مدام در ذهن خود، هر چند به شکل نمادین، تصویرسازی کنی تا با نگاه کردن به این نماد، آنچه را که به آن ایمان داری به تو یادآوری شود و رؤیایت جان بگیرد.

با بازرگانی آشنا شدم که می‌خواست برای شرکت خود دفتر جدیدی بسازد. یک آجر خرید، مثل همان آجرهایی که می‌خواست در ساختمان خود استفاده کند. او آجر را روی میز خود نگه داشت تا هر زمان که آن را می‌بیند گامی به سوی هدفش بر دارد. آن آجر یادآور هدفی بود که او می‌خواست به دست آورد.

اگر مجرد هستی و قصد ازدواج داری، یک آلبوم عکس خالی روی میز خود قرار بده. آنجا جایی است که می‌خواهی عکس‌های مراسم عروسی خود را در آن آلبوم قرار دهی. وقتی آن را می‌بینی به ازدواج نزدیک‌تر می‌شوی. تو ممکن است به بالاترین حد استعداد خود دست نیابی، اما نه به این دلیل که اعتقاد، استعداد یا اراده‌ای محکم نداری، بلکه به این علت که آنچه شایستهٔ آنی را تصویرسازی نمی‌کنی. تو باید در سراسر خانۀخود عکس‌هایی را داشته باشی که برایت الهام‌بخش باشد، آیه‌هایی از کتاب آسمانی که مشوّق تو باشد، یادداشت‌هایی که ایمان تو را تقویت کند. شاید یکی از این نمادها کلید اضافه‌ای باشد در میان دسته کلیدت که نمادی است از خانه جدیدی که در رؤیایت می‌خواهی بخری. اگر از تو بپرسند: «این کلید اضافی چیست؟»

می‌گویی: «کلید درخانۀجدیدم که در شُرُف خرید آن هستم.»


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahanzarif
۱۳۹۹/۱۱/۲۲

با نام دنیای درون هم منتشر شده

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۲۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۶۹-۰۵-۲
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۲۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۶۹-۰۵-۲