کتاب هرنی، چاقی، طحال، سارکوم های بافت نرم، جدار شکم، امنتوم و صفاق (۲۰۲۰) اثر عادل زینال‌پور

دانلود و خرید کتاب هرنی، چاقی، طحال، سارکوم های بافت نرم، جدار شکم، امنتوم و صفاق (۲۰۲۰)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هرنی، چاقی، طحال، سارکوم های بافت نرم، جدار شکم، امنتوم و صفاق (۲۰۲۰)  نوشته  عادل زینال‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب هرنی، چاقی، طحال، سارکوم های بافت نرم، جدار شکم، امنتوم و صفاق (۲۰۲۰)

کتاب هرنی، چاقی، طحال، سارکوم‌های بافت نرم، جدار شکم، امنتوم و صفاق ۲۰۲۰ نوشته دکتر عادل زینال پور و حسین نگهبان مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس هرنی، چاقی، طحال، سارکوم‌های بافت نرم، جدار شکم، امنتوم و صفاق ۲۰۲۰ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب هرنی، چاقی، طحال، سارکوم‌های بافت نرم، جدار شکم، امنتوم و صفاق ۲۰۲۰شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی سال ۲۰۲۰است.

درباره کتاب هرنی، چاقی، طحال، سارکوم‌های بافت نرم، جدار شکم، امنتوم و صفاق ۲۰۲۰

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب هرنی، چاقی، طحال، سارکوم‌های بافت نرم، جدار شکم، امنتوم و صفاق ۲۰۲۰ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب لارنگولوژی ۱ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب هرنی، چاقی، طحال، سارکوم‌های بافت نرم، جدار شکم، امنتوم و صفاق ۲۰۲۰ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب هرنی، چاقی، طحال، سارکوم‌های بافت نرم، جدار شکم، امنتوم و صفاق ۲۰۲۰برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۰۰-۷
تعداد صفحات۴۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۰۰-۷