با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب اولین روز مدرسه اثر اَدم رکس

دانلود و خرید کتاب اولین روز مدرسه

۳٫۷ از ۹ نظر
۳٫۷ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اولین روز مدرسه  نوشته  اَدم رکس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب اولین روز مدرسه

کتاب اولین روز مدرسه نوشته آدام رکس، داستان بامزه‌ یک مدرسه ابتدایی به نام مدرسه فردریک داگلاس است که از زبان خود مدرسه روایت می‌شود. این داستان با تصویرگری کریستین رابینسن و ترجمه آرزو قلی‌زاده در اختیارتان قرار دارد.

درباره کتاب اولین روز مدرسه

اولین روز مدرسه، داستان مدرسه ابتدایی به اسم فردریک داگلاس است. مدرسه با سرایدار دوست شده است اما وقتی سرایدار به او می‌گوید به زودی بچه‌ها به مدرسه می‌آیند، پشت میزها می‌نشینند، در کلاس‌ها چرخ می‌زنند و از وسایل زمین بازی استفاده می‌کنند، حسابی نگران می‌شود. مدرسه در این فکر است که حتما سرایدار اشتباه کرده است ولی کمی که می‌گذرد، بچه‌ها و مدرسه با هم دوست می‌شوند و خاطره‌های خوبی می‌سازند.   

کتاب اولین روز مدرسه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکانی که قرار است به مدرسه بروند و نگران آن هستند، حتما با خواندن این داستان می‌توانند بر نگرانی‌شان غلبه کنند. والدین هم می‌توانند از داستان اولین روز مدرسه برای غلبه بر اضطراب کودکشان کمک بگیرند. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
رضازاده
۱۴۰۱/۰۱/۱۸

تا حالا شده به صدای یک مدرسه گوش بدهید؟ بله صدای مدرسه. اصلا مدرسه چه احساسی دارد چگونه فکر میکند و وقتی بچه‌ها کنارش هستند چه چیزهایی را میشنود. کتابی متفاوت از زبان مدرسه برای من به عنوان معلم جذاب

- بیشتر
دو دوست
۱۴۰۱/۰۵/۱۰

زاویه دیدش جالب بود، روایت کردن حال و هوای مدرسه از زبان خود مدرسه. برای معلم هایی که میخوان روش جان بخشی یا تشخیص برای انشا رو به شاگردا یاد بدن، این کتاب مثال خوبیه

Unknown
۱۴۰۱/۰۳/۲۹

256

Elham golgoon
۱۴۰۱/۰۱/۲۷

عالی بود و من از باقه کتابه تهران خریدم و خاندمش عالی بود☆

m.reza2834 faramarzi2834
۱۴۰۱/۰۱/۱۲

عالی عالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۰۶۰-۴
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۰۶۰-۴