کتاب غدد بزاقی (۲۰۲۰) اثر فاطمه شجاع صفت

دانلود و خرید کتاب غدد بزاقی (۲۰۲۰)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب غدد بزاقی (۲۰۲۰)  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب غدد بزاقی (۲۰۲۰)

کتاب غدد بزاقی(۲۰۲۰) نوشته دکتر فاطمه شجاع‌صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس غدد بزاقی(۲۰۲۰) است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب غدد بزاقی(۲۰۲۰) شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب غدد بزاقی(۲۰۲۰)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب غدد بزاقی(۲۰۲۰) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب غدد بزاقی(۲۰۲۰) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب غدد بزاقی (۲۰۲۰) را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب غدد بزاقی(۲۰۲۰) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۲۲-۴
تعداد صفحات۲۹۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۲۲-۴