کتاب تیروئید و پاراتیروئید (۲۰۲۰) اثر فاطمه شجاع صفت

دانلود و خرید کتاب تیروئید و پاراتیروئید (۲۰۲۰)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تیروئید و پاراتیروئید (۲۰۲۰)  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب تیروئید و پاراتیروئید (۲۰۲۰)

کتاب تیروئید و پاراتیروئید (۲۰۲۰) نوشته دکتر فاطمه شجاع‌صفت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس گردن (۲۰۲۰) است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب تیروئید و پاراتیروئید (۲۰۲۰) شامل مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقا و بورد تخصصی است.

درباره کتاب تیروئید و پاراتیروئید (۲۰۲۰)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب تیروئید و پاراتیروئید (۲۰۲۰) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب تیروئید و پاراتیروئید (۲۰۲۰) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب تیروئید و پاراتیروئید (۲۰۲۰) را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب تیروئید و پاراتیروئید (۲۰۲۰) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۱۲-۵
تعداد صفحات۲۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۸۷۹۹-۱۲-۵