با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود اثر وِس بِری

دانلود و خرید کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود

۴٫۰ از ۲۸ نظر
۴٫۰ از ۲۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود  نوشته  وِس بِری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود

کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود نوشته وس بری  است. نشریه «ره‌آورد مدیریت» در سال ۱۳۹۵ با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را آغاز کرد. در هر شماره چکیده چندین کتاب روز مدیریت به همراه یادداشت اختصاصی بزرگ‌ترین نویسندگان مدیریت و کسب‌وکار مانند ست گادین، سایمون سینک و هنری مینتزبرگ منتشر می‌شود.

درباره کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود

 هرگاه رهبری موفق را ملاقات کنید، احتمالاً متعجب خواهید شد وقتی دریابید این افراد برای مسائلی ناچیز و پیش‌پاافتاده که بیشترِ مردم به‌راحتی از کنار آن رد شده یا آن را نادیده می‌گیرند، اینقدر از زمان و انرژی‌شان مایه می‌گذارند. آنها بـه‌خـوبـی آگـاهانـد کـه اگـر بـه مسائلِ جـزئـی سـروسامانی بـبـخـشـنـد، مسائل بزرگتر خودشان به سامان خواهند شد؛ بنابراین، پیش از هر چیز، هم‌وغم‌تان را بگذارید بر روی مسائلِ کوچک. دائم به خودتان نهیب بزنید که هر رویدادِ عظیمی را سرآغازی است خُرد. عمرِ شکست‌ها همیشه کوتاه است، پس عقب ننشینید. به‌پیش بروید تا سرانجام برندهٔ این رویدادِ عظیم باشید. تا به حال به هر شخص موفقی برخورده‌ام و هر رهبر بزرگی را که بررسی کرده‌ام، به شکلی مهر تاییدی بوده‌اند بر همین امر. بهتر بگویم، به نظر می‌آید افرادِ موفق زمان و انرژی بیشتری را صرف مسائل کوچکی می‌کنند که افراد ناکام اغلب به‌راحتی از کنارشان عبور می‌کنند. رسالتِ کتاب «یک سفرِ هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود» این است که به شما بگوید اگر حواستان به چیزهای کوچک باشد، مسائل بزرگ خودشان به بهترین شکل حل‌وفصل می‌شوند.

خواندن کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند درکارشان موفق باشند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود

 انتظار دارید چگونه در این بازی بدرخشید؟

ـ آیا می‌خواهید با کمـک به مردم برای استفـاده از محصولات یا خدمات جدیدی که ارائه می‌کنید برای خودتان منبع درآمدی دست و پا کنید؟

ـ آیا قصد دارید از خود ردپایی در جهان به جا بگذارید؟

درست است که شاید اغراق‌آمیز به نظر برسد؛ اما کسب‌وکار با کسی شوخی ندارد. رقبایی که با آن‌ها رو در رو می‌شوید بی‌نهایت بی‌رحم‌اند و جسور. امکان ندارد بدون کنار زدن شکست‌ها، مشکلات، موانع و اشتباهات، هیچ دستاوردِ ارزشمندی نصیبتان شود و از آنجا که برای فائق آمدن بر آن‌ها خودتان باید آستین بالا بزنید، آگاهی از «چرا» ی‌تان به کارتان می‌آید. وقتی مشکلات از در و دیوار بر سرتان می‌بارد، آنچه سرسختی و توانایی پیشروی به شما خواهد داد همین «چرا» ی‌تان است. همین «چرا» هم باعث خواهد شد شور و اشتـیاق کافی برای ادامه کار تا رسیدن به پیروزی نهایی را داشته باشید. جان راکفـلر زمانی گفته بود: «کسی که تنها با هدف ثروتمند شدن شروع به کار می‌کند به‌جایی نمی‌رسد؛ باید اهداف بزرگ‌تری در سر داشته باشید. موفقیت در کسب‌وکار اسرارِ چندان پیچیده‌ای ندارد. اگر وظایف هر روزتان را به بهترین صورت انجام دهید و صادقانه بر طبقِ قوانینِ کسب‌وکاری که من همیشه گوشزد می‌کنم پیش روید و حواستان را جمع کنید، به آنچه می‌خواهید می‌رسید.»

می‌توانم تصور کنم کسی مانند بیل گیتس یا وارن بافت چه حسی دارند وقتی موفقیتِ آن‌ها زمینه‌ساز تحولاتی در بهداشت و آموزش در بخش اعظمی از قاره آفریقـا می‌شود. کمک‌های مالی و تمرکز سازمانی این افراد، ویران‌کننده‌ترین بحران بهداشتی این قاره یعنی ایدز را مهار کرده است. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۸)
reyhane
۱۳۹۹/۰۹/۰۳

خیلی عالی بود

negar
۱۴۰۰/۰۵/۱۲

ھمیشہ درحال اموزش دیدن باش✈

قاصدک🍓
۱۴۰۰/۰۶/۰۸

بسیار تاثیر گذار

amirali
۱۴۰۰/۰۲/۳۰

خیلی عالی بسیار تاثیر گذار و آموزنده برای همه سنین بنظر من‌ میتونه کار آمد باشه. اگه نخونید یک پنجم عمرتون بر فناس

me
۱۴۰۰/۱۱/۲۸

کاربردی بود، همه جمله هاش رو می شد خط کشید.. لپ مطلب رو گفته بود. کوتاه بود و لذت بردم

reza lotfinejad
۱۴۰۰/۱۱/۲۵

عالی

تارا
۱۴۰۰/۰۵/۱۹

خوب بود و نکات مفیدی داشت

sadegh98
۱۴۰۰/۰۳/۱۷

واقعا عالی بود.به زبون ساده مطالب مفیدی رو به مخاطب گوشزد میکنه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵۸)
ـ اگر می‌خواهید از شما انتقاد نکنند، کاری نکنید، چیزی نگویید، چیزی نباشید.
کاربر ۳۳۰۷۹۱۸
به نظر می‌آید افرادِ موفق زمان و انرژی بیشتری را صرف مسائل کوچکی می‌کنند که افراد ناکام اغلب به‌راحتی از کنارشان عبور می‌کنند.
vida
هیچ‌گاه چیزی را توجیه نکن؛ دوستانت نیـازی به آن ندارند و دشمـنانت هم به‌هرحال هیچ‌گاه آن را باور نخواهند کرد.
کاربر ۳۳۰۷۹۱۸
همواره به خاطر داشته باشید که چیزی به نام شکست وجود ندارد. تمامی ناکامی‌ها موقتی هستند و گذرا. این رویداد عظیم پایانی ندارد...مگر این‌که شما بخواهید تسلیم شوید.
Hassan
رهبران اگر به دنبال کسب موفقیت‌اند، نخست لازم است بدانند کدام مسیر را باید در پیش گیرند و بعد از آن باید حواسشان باشد افرادی را در کنارشان داشته باشند که مناسب این کار باشند.
vida
«کسی که تنها با هدف ثروتمند شدن شروع به کار می‌کند به‌جایی نمی‌رسد؛ باید اهداف بزرگ‌تری در سر داشته باشید.
vida
ـ هیچ‌گاه چیزی را توجیه نکن؛ دوستانت نیـازی به آن ندارند و دشمـنانت هم به‌هرحال هیچ‌گاه آن را باور نخواهند کرد.
Anahid
ستوان رووآن بی‌آنکه گلـه و شکـایتـی کنـد و بگـوید «چرا من؟» با خودش گفت «چطور می‌توانم این مأموریت را به سرانجام برسانم؟» فقط اقدام کرد و مأموریت خود را با تمام دشواری‌هایش به پایان رساند.
Hassan
اگر حواستان به چیزهای کوچک باشد، مسائل بزرگ خودشان به بهترین شکل حل‌وفصل می‌شوند.
Anahid
ـ شکستی در کار نیست، مگر آن‌که دست از تلاش بردارید.
esay complex

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۲۳صفحه
نوع فایلEPUB