چقدر زمان به جیب زدی!
۲٫۰از ۱ نظر

دانلود کتاب چقدر زمان به جیب زدی!

برنامه‌ریزی و زمان‌بندی درست را یاد بگیرید

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۲٫۰از ۱ نظر
۲٫۰از ۱ نظر
۲٫۰از ۱ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چقدر زمان به جیب زدی!

کتاب چقدر زمان به جیب زدی نوشته موسی زمان زاده و محمد جولایی در مورد ارزش زمان و اینکه امروزه برنامه ریزی صحیح و بلند مدت از مهمترین نکاتی است که هر شخصی می‌تواند زندگی خود را با آن پیش ببرد می‌پردازد.

درباره کتاب چقدر زمان به جیب زدی!

استفاده‌ی بهینه از زمان از دیگر نکات مهمی می باشد که انسان های موفق با در نظر گرفتن آن پله های ترقی را طی کرده‌اند، سعی کنیم میان تخیل و واقعیت زیاد فاصله نباشد، در غیر این

صورت به غیر از آینده‌ای مبهم چیزی برای ما نخواهد بود، آرامش دادن به ذهن از دیگر موارد موفقیت در زندگی است که ممکن است این آرامش با موسیقی یا آوازهای پرندگان و... به دست آید.

امروزه ارتباط‌های مجازی مانند اینترنت و ... ما را با انبوهی از اطلاعات روبرو کرده است که هم می‌تواند پر فایده باشد و هم تخریب کننده، پس قبل از ورود، مشورت با اهل فن می‌تواند مفید واقع شود، عزت نفس، احترام به دیگران، دوری از خودنمایی و ... ما را به اهداف خود بیشتر نزدیگ می‌گرداند، در پایان این که، گذشت «زمان» را هرگز فراموش نکنیم و وقت را غنیمت بشماریم.

خواندن کتاب چقدر زمان به جیب زدی! را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال مدیریت زمان هستند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب چقدر زمان به جیب زدی!

به فکر خود نیستیم

حداقل دو چیز را که در برابر ما ایستادگی و مقاومت می‌کنند باور می‌کنیم.

به غلط بر این باوریم که همواره باید دیگران را اول و خود را در آخر بگذاریم. واقعیت این است که ما نیاز داریم علایق‌مان را با علایق به دیگران متعادل کنیم.

ما اغلب بر این باوریم که سزاوار به خود فکر کردن نیستیم. در حالی‌که درست این است که فکر کنیم، چرا نه؟ بیا یک نمای شادتر و باارزش‌تر از زندگی بگیریم، به هفته‌های اخیر که از خودت مراقبت بهتری کرده‌ای فکر کن، کمتر عصبانی نشده‌ای؟ بله خیلی کمتر همسر و فرزندانم نیز همین عقیده را دارند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۶-۷۱۴-۷
تعداد صفحات۴۴صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۷/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۶-۷۱۴-۷