با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب ابزارهای ارزیابی و تشخیص اختلال اضطراب اجتماعی (DSM-V) اثر لیلا امیرپور

دانلود و خرید کتاب ابزارهای ارزیابی و تشخیص اختلال اضطراب اجتماعی (DSM-V)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ابزارهای ارزیابی و تشخیص اختلال اضطراب اجتماعی (DSM-V)  نوشته  لیلا امیرپور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب ابزارهای ارزیابی و تشخیص اختلال اضطراب اجتماعی (DSM-V)

کتاب ابزارهای ارزیابی و تشخیص اختلال اضطراب اجتماعی (DSM-V) نوشته لیلا امیرپور و سارا سبحانی است که به همت موسسه آزمون‌یار پویا به چاپ رسیده است.

مؤسسه انتشاراتی آزمون‌يار پويا از سال ۱۳۸۶ در یک مجموعه كوچک، كار خود را آغاز كرد و با با تلاش و كوشش كارمندان و كارشناسان خود توانست پله‌های پيشرفت را بگذراند. امروز این موسسه با بيش از ۱۰۰ عنوان كتاب، ۷۵۰ عنوان آزمون و ۱۲۰ عنوان نرم‌افزار و ديگر داشته‌های خود در حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی، در خدمت متخصصان، دانشجويان و اساتيد این حوزه‌ها است.

زمینه‌های فعالیت این نشر شامل انتشار کتاب‌های روان‌شناسی، آزمون‌های روان‌شناسی، نرم‌افزارهای آزمون‌های روان‌شناسی، بازی‌های فکری و شناختی، و مشاوره و همکاری در پروژه‌ها و تولید تجهیزات وحوزه علوم رفتاری است.

کتاب ابزارهای ارزیابی و تشخیص اختلال اضطراب اجتماعی (DSM-V) از این مجموعه می تواند برای دانشجویان و متخصصان حوزه روان‌شناسی و روان‌سنجی مفید است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۵
شابک۹۷۸۶۰۰۷۸۴۹۳۰۹
تعداد صفحات۱۳۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۵
شابک۹۷۸۶۰۰۷۸۴۹۳۰۹