با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب واژه‌نامه‌ی تشریحی مهـندسی خط و سازه‌های ریلی (راه‌آهن و متـرو) اثر جبارعلی ذاکری سردرودی

دانلود و خرید کتاب واژه‌نامه‌ی تشریحی مهـندسی خط و سازه‌های ریلی (راه‌آهن و متـرو)

فارسی به انگلیسی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب واژه‌نامه‌ی تشریحی مهـندسی خط و سازه‌های ریلی (راه‌آهن و متـرو)  نوشته  جبارعلی ذاکری سردرودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب واژه‌نامه‌ی تشریحی مهـندسی خط و سازه‌های ریلی (راه‌آهن و متـرو)

کتاب واژه‌نامه‌ی تشریحی مهـندسی خط و سازه‌های ریلی (راه‌آهن و متـرو) نوشته جبارعلی ذاکری سردرودی یکی از کتاب تخصصی انتشارات دانشگاه اصفهان برای تدریس در رشته مهندسی راه آهن این دانشگاه است.

انتشارات دانشگاه اصفهان از سال ۱۳۳۳ شمسی شروع به کار نموده است ولی فعالیت رسمی خودرا از سال ۱۳۴۷ آغاز کرده است. فعالیت‌های عمده انتشارات دانشگاه اصفهان درحوزه کتاب عبارت است از تالیف و ترجمه ونشر کتاب‌های علمی و درسی برای رشته‌هایی که در دانشگاه تدریس می‌شود، نخستین کتاب از انتشارات دانشگاه اصفهان در سال ۱۳۳۸ هجری شمسی انتشار یافته است و از آن سال تاکنون بیش ۷۳۰عنوان کتاب به چاپ رسیده است.

در حوزه نشریات نیز دانشگاه اصفهان رتبه چهارم تعداد نشریات علمی پژوهشی را در کشور داراست و در حال حاضر بیش از ۴۰ نشریه فعال در این حوزه منتشر می‌شود.

کتاب تخصصی واژه‌نامه‌ی تشریحی مهـندسی خط و سازه‌های ریلی (راه‌آهن و متـرو) یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است. 

این کتاب مرجع جامعی از تعاریف مرتبط با زیرساخت حمل و نقل ریلی یعنی خط آهن است. بسیاری از واژه های جدید و شکل ها، این کتاب را به عنوان مرجعی قابل دسترسی برای علاقه‌مندان به دنیای جذاب خط آهن کرده است. در این کتاب تعاریف و توضیحات بیش از هزار و ششصد واژه قدیمی، عامیانه فراموش شده و اصطلاحات امروزی مهندسی خط آهن ارائه شده است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۷۲-۴‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
دسته بندی
تعداد صفحات۴۰۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۷/۰۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۰-۱۷۲-۴‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬