با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آزمایش‌های علوم فراتر از کتاب

دانلود و خرید کتاب آزمایش‌های علوم فراتر از کتاب

دانستنی‌ها، مهارت‌ها و آزمایش‌های علوم پایه‌ی پنجم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آزمایش‌های علوم فراتر از کتاب  نوشته  پارسا زندی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آزمایش‌های علوم فراتر از کتاب

کتاب آزمایش‌های علوم فراتر از کتاب تالیف پارسا زندی و یاسین حیات‌ابدی، شرحی کامل بر دانستنی‌ها، مهارت‌ها و آزمایش‌های علوم پایه‌ی پنجم است. 

درباره‌ی کتاب آزمایش‌های علوم فراتر از کتاب

یک ضرب‌المثل چینی می‌گوید: به من بگو، فراموش می‌کنم. نشانم بده، ممکن است یادم بماند، بگذار انجام بدهم، می‌فهمم. این ضرب‌المثل به خوبی می‌تواند نشان بدهد که اهمیت آزمایش‌های علمی، در درک یک مفهوم و به‌خاطر سپردن آن چه اهمیتی دارد. کتاب علوم پایه‌ی پنجم آزمایش‌های زیادی دارد. بچه‌ها با انجام دادن این آزمایش‌ها و آزمایش‌های بیشتر از متن کتاب در محیط آزمایشگاه یا خانه به خوبی می‌توانند مفاهیم علمی را به خاطر بسپارند و به درس علوم علاقه‌مند شوند. 

پارسا زندی و یاسین حیات‌ابدی در کتاب آزمایش‌های علوم فراتر از کتاب در شش فصل به توضیح مهارت‌های مختلف و دانستنی‌های جذاب علمی پرداختند و آزمایش‌های علمی ساده‌ای را طرح کرده‌اند که برای درک مطلب کار شده، بسیار مفید است.

کتاب آزمایش‌های علوم فراتر از کتاب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

دانش‌آموزان پایه‌ی پنجم و کودکان و نوجوانانی که از دوست‌داران علم و آزمایش‌های علمی هستند، می‌توانند از محتوای کتاب آزمایش‌های علوم فراتر از کتاب استفاده کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۱۳۷-۸
دسته بندی
تعداد صفحات۹۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۱۳۷-۸