با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
آشنایی با چاپ و نشر کتاب؛ با نگاهی به نشر سنتی، مدرن و پسامدرن

دانلود و خرید کتاب آشنایی با چاپ و نشر کتاب؛ با نگاهی به نشر سنتی، مدرن و پسامدرن

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب آشنایی با چاپ و نشر کتاب؛ با نگاهی به نشر سنتی، مدرن و پسامدرن  نوشته  حسین اصغرنژاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آشنایی با چاپ و نشر کتاب؛ با نگاهی به نشر سنتی، مدرن و پسامدرن


کتاب آشنایی با چاپ و نشر کتاب نوشته حسین اصغرنژاد در برگیرنده مطالبی در حوزه چاپ و نشر کتاب و تحولات این حوزه در عصر جدید است. 

در این اثر تلاش شده از یک طرف چگونکی چاپ و نشر کتاب بیان شود تا برای نویسندگان و ناشران و تولید کنندگان محتوا کاربرد داشته باشد و از طرف دیگر منبعی باشد جهت استفاده دانشجویان رشته های علم اطلاعات و دانش شناسی, ارتباطات, روابط عمومی, روزنامه نگاری و سایر مخاطبان و علاقه مندان، تا آنها را با مقوله صنعت چاپ و نشر کتاب و تحولات آن آشنا سازد. 

کتاب حاضر در ۱۲ فصل تدوین شده و ترتیب فصول از یک نظم منطقی،منطبق با فرایند نشر برخوردار است. نویسنده پس از ذکر تاریخچه مختصری از چاپ و نشر به تعاریف اصطلاحات حوزه نشر پرداخته و در پی آن مراحل چاپ و نشر کتاب و اجزای کتاب و همچنین صفحه آرایی و قطع و صحافی را مورد توجه و بررسی قرار داده است. تاکید بر تحولات نشر در عصر فناوری اطلاعات و نشر الکترونیک نیز از مباحث کتاب حاضر است که در فصول دهم و یازدهم به آن پرداخته شده است. نکته متمایز این کتاب نسبت به سایر منابع در حوزه نشر این است که اصطلاحات نشر مدرن و پسامدرن و مصداق‌های آن بیان شده و مدل‌های نشر در این دوران نیز به تصویر کشیده شده است. کتاب حاضر در ۲۷۲ صفحه و در قطع وزیری در سال ۱۳۹۹ چاپ و منتشر شده است.

خواندن کتاب آشنایی با چاپ و نشر کتاب را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

نویسندگان و ناشران و تولید کنندگان محتوا  و همچنین دانشجویان رشته های علم اطلاعات و دانش شناسی, ارتباطات, روابط عمومی, روزنامه نگاری و سایر مخاطبان و علاقه مندان.

 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۳۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۸۷۹۵-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۲۱۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۳۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۸۷۹۵-۱