با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فراسوی ایمان

دانلود و خرید کتاب فراسوی ایمان

هنر مدرن و تخیل مذهبی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فراسوی ایمان  نوشته  رزماری کراملین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فراسوی ایمان

فراسوی ایمان، هنر مدرن و تخیل مذهبی کتابی نوشته رزماری کراملین است که در انتشارات فرهنگستان هنر به چاپ رسیده است.

 در این کتاب رزماری کراملین با تعدادی از هنرمندان مختلف درباره نمایشگاهی که از نقاشی‌های هنرمندان بزرگ با موضوعات مذهبی گردآورده است، مصاحبه کرده و همچنین تعدادی از مقالات آنها درباره آثار برجسته نمایشگاه را آورده است. برپایی نمایشگاه نیز ابتکار خود کراملین بود که پس از سال‌ها اندیشه درباره آن در سال ۱۹۹۴ به کمک گالری ملی ویکتوریا دست به کار تحقق بخشیدن به آن شد.

 خواندن کتاب فراسوی ایمان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پژوهشگران تاریخ هنر و هنر مدرن و دوست‌داران هنر نقاشی.

 بخشی از کتاب فراسوی ایمان

این اثر نمایشگاهی است که فراتر از جاذبه مسلم گردآوردن نقاشان نامدار، در پی کشف مضمونی پیچیده، چندبُعدی و گاه دست‌نیافتنی است که مرزهای فرهنگی، تاریخی و فکری را درمی‌نوردد. این نمایشگاه، نمایشگاه ساده‌ای نیست، بلکه رهاوردی پر بار برای بیننده‌ای دارد که مشتاق توجه به موضوعی مهم و اساسی در هنر قرن بیستم است....

این کتاب بیشتر نمایشگاهی است برای تعمق تا تماشای محض و آثار به نمایش درآمده در آن محصول تعمق ژرف در مباحث اساسی هستی و معنویت در زندگی است. این نمایشگاه به نحوی طراحی شده که بیننده را به ایجاد ارتباط با آثار وامی‌دارد و در ورای زیبایی ناب آثار و لذت دیداریِ حاصل از تماشای‌شان، دعوتی روشن برای تجربه عقلانی‌تر و تفکربرانگیزتر نیز نهفته است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۹۸۶-۲۵-۵
تعداد صفحات۲۱۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۶/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۹۸۶-۲۵-۵