با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
انسان و جامعه

دانلود و خرید کتاب انسان و جامعه

۳٫۸ از ۴ نظر
۳٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب انسان و جامعه  نوشته  فرهاد یوسفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب انسان و جامعه

کتاب انسان و جامعه نوشته فرهاد یوسفی به ارتباط انسان و جامعه در دنیای امروز می‌پردازد و سعی دارد این ارتباط را به شکل اصولی تحلیل کند. این اثر سعی داشته تا با بیان تعریفی از جامعه، مشکلات جامعه امروز و نقش پررنگ بشر در این حیطه، نگاهی بر رفتارشناسی اجتماعی داشته باشد.

درباره کتاب انسان و جامعه

در دنیای پرفرازونشیب امـروز و رشد فناوری و پیشرفت‌های بشری جهان پا به عرصە‌ی جدیدی از تحول و دگرگونی نهاده است. با تفسیر واژه‌های مختلف نمی‌توان تحولات روزافــزون بشر را به معنای واقعی بیان کـرد؛ زیـرا چه بسیار کتب و مقاله دربارە اوضاع امروز جهان نوشته شده و چه بسیارانی هم بر نقد و هم بر تأیید نوشته‌ها نظرات خود را ارائه داده‌انـد اما بااین همه آنچه در این کتاب مورد توجه نویسنده قرارگرفته است نوع دیدگاه جدیدی از زندگی در دنیای پرهیاهوی امـروز اسـت که با توجه به شناخت دقیق ساختارهای اجتماعی جامعه می‌توان نگاه تازه‌ای را به سیاره خاکی‌مان داشته باشیم. هنگامی که از جامعه سخن به میان می‌آید به طور ناخودآ گاه انسان نیز خود را نمایان می‌کند و این دو در کنار یکدیگر باید مکمل هم باشند. یک جامعه پیشرفته به اجزاء تشکیل دهنده آن کـه همان مـردم هستند بستگی دارد. بـه مـیـزان شناخت بشر از محیط اجتماع خود و جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کند علوم اجتماعی و رفتارشناسی اجتماع پدید آمدند و دانشمندان بسیاری در این وادی دست به ارائه نظریات و ایده هایی زدند.

خواندن کتاب انسان و جامعه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به جامعه‌شناسی پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
ناشناس
۱۳۹۹/۰۷/۰۱

واقعا کتابی بی نظیر و پر محتوا حتما مطالعه کنید

z.ch
۱۳۹۹/۰۷/۲۰

اقای یوسفی استاد دانشگاه و دانشجوی دکتری هستند. ایشان جوانی بسیار روشن فکر و کوشا در زمینه های مختلف است. دکتر یوسفی دغدغه جامعه را دارند. این کتاب ثری است با موضوع اجتماعی،که به مشکلات جوامع بشری نگاهی خاص دارد

- بیشتر
دكتر محتشم
۱۳۹۹/۰۷/۰۲

کتاب بسیار مورد توجه و نسبتأ موضوعی و کامل است

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۶
شابک‌۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۹-۸۸-۸
دسته بندی
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۶
شابک‌۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۹-۸۸-۸