با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ماهی برای همیشه اثر استفان سی. لاندین

دانلود و خرید کتاب ماهی برای همیشه

راهی شگفت‌انگیز برای دستیابی به رویاهایتان (در زندگی، در بهترین حالت خود باشید)

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماهی برای همیشه  نوشته  استفان سی. لاندین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ماهی برای همیشه

کتاب ماهی برای همیشه، نوشته استفان سی لاندین، هری پل و جان کریستنسن نتیجه‌ی اتفاق خارق‌العاده‌ای ست که درباره‌ی فلسفه‌ی ماهی در کتاب ماهی! شرح داده شده است. مشخص شد که در پایان روز کاری، ظرف‌های غذا و کیف‌ها، اغلب چیزی غیرعادی از محل کار با خود به خانه می‌برند. فلسفه‌ی “ماهی!” بین اَسناد تجاری، فلاسک‌های قهوه و باقی‌مانده‌های غذا جا خوش کرده بود. کتاب ماهی برای همیشه، داستانی ست که وقتی ماهی! به خانه می‌رود، رخ می‌دهد.

درباره کتاب ماهی برای همیشه

سوالی پیدا کنید که کمی انرژی داشته باشد و تا هرجایی که شما را می‌برد دنبالش بروید و به یاد داشته باشید که فلسفه‌ی ماهی! چیزی ا‌ست که باید کشف شود تا انرژی مورد نیاز برای انجام تغییر به دست آید. بهترین رفتار برای به کارگیری در این مکالمه، امیدواری، کنجکاوی، تعجب و گشودگی‌ست.

هرجایی که فلسفه‌ی ماهی! را پیدا کنید، مولفه‌های زیر را نیز پیدا خواهید کرد:

• بازی کردن ( تفریح و حس سبکی)

• خوشحالشان کن ( تمرکز روی درگیر کردن دیگران با روش‌های روحیه‌بخش)

• تمرکز داشته باش ( زندگی در لحظه و توجه کامل به دیگران داشتن)

• رفتارت را انتخاب کن ( فهمیدن این که هر رفتاری که دارید، همانی است که انتخاب می‌کنید)

خواندن کتاب ماهی برای همیشه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال بهتر شدن حالشان در زندگی هستند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب ماهی برای همیشه

وقتی ماری‌جِین رَمیرِز (Ramirez) داشت خانه را تمیز می‌کرد، یک عکس کوچک از عکس‌های عروسی که بالای شومینهٔ طبقهٔ پایین بود را نیز گردگیری کرد. او نگاه دقیق‌تری به عکس‌ها انداخت. ترکیب ماهی‌گیران و کارکنان فِرست گارانتی بیرون کلیسا، همیشه او را می‌خنداند. او از پنجره به صبح زیبا نگاه کرد و با خود اندیشید:

«امروز از اون روزهاییه که نباید راجع بهش با کسایی که اینجا زندگی نمی‌کنن حرف زد. اگه می‌دونستن همچین روزهایی داریم، ممکن بود واسه زندگی بیان اینجا و آزادراه‌ها رو حتی از اینی که الان هست هم شلوغ‌تر کنن».

وقتی او به دفتر طبقهٔ بالا رفت، می‌توانست برج اِسپِیس نیدِل، آسمان خراش‌های مرکز شهر، بلندی‌های بالای شهر و زیبایی درخشان تنگهٔ پاگِت را ببیند. هر کدام از پنجره‌های این اتاق، ضیافتی برای چشم داشتند و روی دیوارها با جدیدترین عکس‌های خانوادگی پر شده بود. این اتاق همیشه اتاق محبوبش بود: محتویات آن، زندگی جدیدش با لُونی را به نمایش می‌گذاشت. اما امروز صبح او متوجهٔ موضوعی شد- تمام تصاویر، از دو سالِ اولِ ازدواجشان بود. پس دو سال گذشته چه؟


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
نوع فایلEPUB
شابکundefined
تعداد صفحات۱۳۶صفحه
نوع فایلEPUB