فرهنگ تغذیه و رژیم‌درمانی ۴

دانلود و خرید کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم‌درمانی ۴

بیماری‌های اعصاب و روان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم‌درمانی ۴  نوشته  انجمن ریدرز دایجست  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فرهنگ تغذیه و رژیم‌درمانی ۴

مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی که به همت انجمن ریدرز دایجست اروپا منتشر شده است، یکی از کتاب‌های حوزه تغذیه و سلامت انتشارات تیمورزاده برای استفاده عموم است. کتاب حاضر جلد چهارم این مجموعه و درباره رژیم‌غذایی در بیماری‌های اعصاب و روان است.

ســری کتاب‌های ۸ جلــدی فرهنگ تغذیــه و رژیم‌درمانی حاوی نکات بسیار جالب،متنوع و کاربردی است. انواع موادغذایی از ابعاد گوناگون با توضیحات ساده و بازتاب منطقی و قابل فهم در اختیار شما قرارمی‌گیرد. از ویژگی‌هــای مطالــب، حذف نــکات تئوریک و غیرکاربــردی، ذکر تأثیر موادغذایی بر بدن انسان و عناوین متنوع و لذت‌بخش به همراه تصاویر رنگی جذاب برای دستیابی به خواسته خواننده است.

ایــن کتاب منتخبی از مباحث کاربــردی و پرفروش تغذیه و رژیم‌درمانی کتاب Foods THAT Ham Food THAT Heal برای عموم مردم است که تا کنون ۶ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است.

خواندن مجموعه فرهنگ تغذیه و رژیم درمانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعــه ایــن کتاب بــرای همه خانواده‌های ایرانی بســیار مفید اســت چرا کــه با معرفــی ارزنده‌ترین کلیدهای ســلامتی، دیده‌گاه‌های خواننده را پیرامــون مــوادغذایــی متحول کــرده و با کمتریــن هزینه به پیشــگیری و درمان بسیاری از عوارض و بیماری‌ها کمک می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۲۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۲۰-۷۷۵-۴‬
تعداد صفحات۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۶/۲۰
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۲۰-۷۷۵-۴‬