با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فرزندپروری مثبت (۳)

دانلود و خرید کتاب فرزندپروری مثبت (۳)

کمک به والدین برای ارتقای سلامت جسمی، روانی و اجتماعی نوجوانان

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرزندپروری مثبت (۳)  نوشته  مارگارت اکتن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فرزندپروری مثبت (۳)

کتاب فرزندپروری مثبت، جلد سوم، نوشته مارگارت اکتن است که با ترجمه مهرناز سعادت و بنفشه عربانی منتشر شده است. این کتاب در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته است. این کتاب به والدین کمک می کند سلامت جسمی و روانی و اجتماعی نوجوانانشان را ارتقا دهند.

درباره کتاب فرزندپروری مثبت

تربیت فرزندان درعین حال که یکی از ارزشمندترین مسئولیت‌ها محسوب می‌شود، بسیار دشوار است. به‌ویژه هنگامی که والدین با شرایطی چالش‌برانگیز مواجه می‌شوند. هدف این مجموعه اطلاع‌رسانی و ارائه راهکارهایی است تا شما در جایگاه پدر یا مادر، بتوانید رابطه‌ای مثبت و مبتنی بر عشق و حمایت با نوجوان خود برقرار نمایید. مجموعه فرزندپروری مثبت به موضوعاتی مانند سلامت جسمی، روانی و اجتماعی نوجوانان، قلدری کودکان، جدایی والدین، مرگِ نزدیکان، سوءرفتارهای خانگی، و سوءمصرف مواد مخدر یا الکلِ والدین می‌پردازد.

 موضوع این کتاب سلامت جسمی، روانی و اجتماعی نوجوانان است.روش این مجموعه کتاب‌ها این‌گونه است که پس از تبیین درک و استدلال نوجوانان از موضوع، راه‌هایی را به والدین پیشنهاد می‌دهد تا در شرایط دشوار از فرزند خود حمایت کنند. هر کتاب در پایان منابع دیگری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید در خصوص موضوع مورد نظر خود، اطلاعات بیشتری کسب نمایید. مجموعه کتاب‌های فرزندپروری مثبت را آژانس حمایت خانواده و مرکز آموزشی و حمایتی بارناردس گردآوری و تألیف کرده‌اند.

خواندن کتاب کتاب‌های فرزندپروری مثبت را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

این کتاب‌ها را به والدین، مربیان، معلمان و تمام کسانی که با آموزش و تربیت ک.دکان در ارتباط هستند پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۶/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۵۵-۵۲-۲
تعداد صفحات۶۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۶/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۵۵-۵۲-۲