با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
لانالاما و بره‌ی کوچولوی او

دانلود و خرید کتاب لانالاما و بره‌ی کوچولوی او

بسته‌ی خودشناسی کودک

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب لانالاما و بره‌ی کوچولوی او  نوشته  باربارا دورابتیز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لانالاما و بره‌ی کوچولوی او

کتاب لانالاما و بره‌ی کوچولوی او نوشته باربارا دورابتیز که با ترجمه شهرزاد امینیان منتشر شده است، یکی از کتاب‌های مجموعه‌ی قصه‌های مدرسه آلفا بتی است. این مجموعه با داستان‌ها و تصاویر جذاب در هر جلد سراغ یکی از حیوانات بازیگوش می‌رود و با قصه‌ای از آن‌ها به کودکان کمک می‌کند خودشان را بشناسند.

درباره کتاب لانالاما و بره‌ی کوچولوی او

کتاب لانالاما و بره‌ی کوچولوی او داستان یک بچه لاما بامزه‌ است که شاد و خندان است و به مدرسه می‌رود، در همسایگی آن‌ها یک بره کوچک زندگی می‌کند که با لانا دوست است و هر روز بعد از ظهر با هم بازی می‌کنند، لانا بارها به بره گفته است که وقتی مدرسه می‌رود در حیاط را به روی هیچکس باز نکند، چون پایین خیابان یک گرگ حقه‌باز زندگی می‌کند، یک روز که لانا مدرسه است یک گوسفند عجیب در خانه بره می‌زند و از او می‌خواهد در را باز کند.

انتشارات دانی که برای کودکان کتاب‌های داستانی با قصه‌های جذاب منتشر می‌کند، از سال ۱۳۹۵ با هدف خدمت در زمینه آموزش فرزندان ایران و ارائه راهکارهای نوین در آسان‌سازی فرآیند آموزش شروع به فعالیت نموده است.

مجموعه‌ کتاب‌های بسته‌ی خودشناسی به کودکان کمک می‌کند خودشان و نیازهایشان را بهتر بشناسند.

خواندن کتاب لانالاما و بره‌ی کوچولوی او را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر کودک شما داستان دوست دارد و قصد دارید هم برای او قصه‌ای جذاب بخوانید هم کمک کنید خودش و خواسته‌هایش را بهتر بشناسد، لانالاما و بره‌ی کوچولوی او را از دست ندهید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۱۴۸۰۵۶۶
۱۳۹۹/۰۸/۱۸

مجموعه کتابهای جذاب و مفید برای کودکان

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۸۸-۰
تعداد صفحات۳۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۹-۸۸-۰