دانلود و خرید کتاب به من نگو استثنایی پت توماس ترجمه پیوند میهن‌دوست
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب به من نگو استثنایی

به من نگو استثنایی نوشته پت توماس از مجموعه کتاب‌های کودکان توانایی‌های متفاوت دارند نشر بوی کاغذ است. این کتاب در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته است.

نشر بوی کاغذ (بوکا) در تلاش است با تهیه و انتشار مجموعه داستان‌های «کودکان توانایی‌های متفاوت دارند» برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه گامی موثر در تسهیل ارتباطِ والدین، معلمان و گروه همسالان با کودک و نوجوان دارای نیازهای ویژه بردارد. منظور از کودک با نیازهای ویژه کودکی است که در روند آموزش، به توجه، امکانات و یا تدابیر ویژه‌ای – علاوه بر آنچه برای همۀ کودکان موجود است – نیاز دارد. آنچه مهم است باور به ارزشمندی این کودکان همچون تمام کودکان دیگر و اهمیت حضورشان در جامعه کنار دیگران؛ و پذیرش و احترام به تفاوت‌های آنان – مانند سایر تفاوت‌های انسانی – است.

درباره کتاب به من نگو استثنایی

نویسنده این کتاب که خود روان‌درمانگر و مشاور است تلاش کرده تا اطلاعات مفیدی در مورد شناخت و ارتقاء ارتباط بین اعضای خانواده، والدین، و معلمان پیرامون مسائل شخصی، عاطفی و اجتماعی کودکان با نیازهای ویژه ارائه نماید. در این کتابِ مصور نویسنده با طرح سوالاتی ساده ذهن مخاطب را به توانایی‌های کودکان با نیازهای ویژه جلب نموده و نشان داده است که چگونه این کودکان علیرغم مشکلاتشان می‌توانند زندگی شاد و طبیعی داشته باشند. 

خواندن کتاب به من نگو استثنایی را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

مخاطبان اصلی این مجموعه صرفاً کودکان با نیاز‌های ویژه نیستند، بلکه این کتاب‌ها برای آموزگاران، کتابداران، والدین و همسالانی که با این کودکان سر و کار دارند نیز سودمند خواهد بود..

نظرات کاربران

Mrazm
۱۴۰۲/۰۶/۱۳

بسیار کم حجم و در حد آموزش برای کودکان و یا مروری در حد یادآوری ..

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۳٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۲۴ صفحه

حجم

۳٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۸

تعداد صفحه‌ها

۲۴ صفحه

قیمت:
۱۵,۴۰۰
تومان