با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب به من نگو استثنایی اثر پت توماس

دانلود و خرید کتاب به من نگو استثنایی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب به من نگو استثنایی  نوشته  پت توماس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به من نگو استثنایی

به من نگو استثنایی نوشته پت توماس از مجموعه کتاب‌های کودکان توانایی‌های متفاوت دارند نشر بوی کاغذ است. این کتاب در سامانه کنترل کیفیت منابع آموزشی و تربیتی شبکه رشد مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش قرار گرفته است.

نشر بوی کاغذ (بوکا) در تلاش است با تهیه و انتشار مجموعه داستان‌های «کودکان توانایی‌های متفاوت دارند» برای کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه گامی موثر در تسهیل ارتباطِ والدین، معلمان و گروه همسالان با کودک و نوجوان دارای نیازهای ویژه بردارد. منظور از کودک با نیازهای ویژه کودکی است که در روند آموزش، به توجه، امکانات و یا تدابیر ویژه‌ای – علاوه بر آنچه برای همۀ کودکان موجود است – نیاز دارد. آنچه مهم است باور به ارزشمندی این کودکان همچون تمام کودکان دیگر و اهمیت حضورشان در جامعه کنار دیگران؛ و پذیرش و احترام به تفاوت‌های آنان – مانند سایر تفاوت‌های انسانی – است.

درباره کتاب به من نگو استثنایی

نویسنده این کتاب که خود روان‌درمانگر و مشاور است تلاش کرده تا اطلاعات مفیدی در مورد شناخت و ارتقاء ارتباط بین اعضای خانواده، والدین، و معلمان پیرامون مسائل شخصی، عاطفی و اجتماعی کودکان با نیازهای ویژه ارائه نماید. در این کتابِ مصور نویسنده با طرح سوالاتی ساده ذهن مخاطب را به توانایی‌های کودکان با نیازهای ویژه جلب نموده و نشان داده است که چگونه این کودکان علیرغم مشکلاتشان می‌توانند زندگی شاد و طبیعی داشته باشند. 

خواندن کتاب به من نگو استثنایی را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

مخاطبان اصلی این مجموعه صرفاً کودکان با نیاز‌های ویژه نیستند، بلکه این کتاب‌ها برای آموزگاران، کتابداران، والدین و همسالانی که با این کودکان سر و کار دارند نیز سودمند خواهد بود..

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۵۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۱۴۸-۶-۲
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۵۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۶/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۸۱۴۸-۶-۲